Thromboreductin

0
+0 -0

Gamintojas: AOP Orphan Pharmaceuticals AG
Veiklioji medžiaga: Anagrelidas
Stiprumas: 0,5mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Thromboreductin vartojamas esencialine trombocitemija sergantiems pacientams padidėjusiam trombocitų kiekiui mažinti. Didelis trombocitų kiekis gali sukelti kraujotakos ir kraujo krešėjimo sutrikimų. Sumažėjus trombocitų kiekiui, sumažėja sunkių sutrikimų rizika.

Koks gydymo būdas tinka, sprendžia gydytojas, atsižvelgdamas į trombocitų kiekį ir jo didėjimo greitį kraujyje, paciento amžių, ligos istoriją ir simptomus, gretutines ligas, tromboembolijos atsiradimo rizikos faktorius.

Thromboreductin. Vartojimas

Thromboreductin visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Be gydytojo leidimo dozės keisti negalima.

Suaugę žmonės

Thromboreductin dozė, kuria gydomi žmonės, gali skirtis, kadangi ji priklauso nuo jų būklės. Geriausiai Jums tinkamą dozę išrašys Jūsų gydytojas.

Įprastinė pradinė Thromboreductin paros dozė yra 0,5–1 mg. Ją lygiomis dalimis (po 0,5 mg) reikia gerti per du kartus. Tokią dozę reikia vartoti ne trumpiau kaip savaitę.

Po savaitės Jūsų gydytojas vartojamų kapsulių kiekį gali didinti arba mažinti, kad galėtų nustatyti geriausiai Jums tinkamą dozę, kuri veiksmingiausiai gydo Jūsų sutrikimą.

Daugiau kapsulių, negu Jūsų gydytojo rekomenduota, gerti negalima.

Jūsų gydytojas Jums lieps reguliariai atlikinėti kraujo tyrimus, kad galėtų nustatyti, ar veiksmingai vaistas veikia.

Vaikai ir paaugliai

Vaikų gydymo patirtis yra ribota, todėl juos Thromboreductin reikia gydyti atsargiai.

Senyvi žmonės

Senyviems žmonėms individualią dozę paskirs gydytojas.

Inkstų ar kepenų nepakankamumu sergantys pacientai

Jeigu sergate inkstų ar kepenų nepakankamumu, pasakykite savo gydytojui. Jūsų gydytojas nuspręs, ar Jūs galite vartoti Thromboreductin.

Vartojimo būdas

Reikia nuryti visą kapsulę, užgeriant nedideliu kiekiu skysčio. Kapsules galima gerti valgio metu, po valgio arba tada, kai skrandis yra tuščias. Kiekvieną parą jas geriau gerti tokiu pačiu laiku.

Pavartojus per didelę Thromboreductin dozę

Jei Thromboreductin kapsulių išgėrėte daugiau negu turėtumėte, nedelsdami kreipkitės į savo arba skubiosios medicinos pagalbos gydytoją. Didelė dozė gali sukelti kraujospūdžio sumažėjimą, kuris gali būti susijęs su galvos svaigimu, vėmimu ir palpitacija (stiprus juntamas širdies plakimas).

Pamiršus pavartoti Thromboreductin

Kitą dozę reikia gerti jai skirtu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Thromboreductin

Prieš tai nepasitarę su savo gydytoju, vaisto vartojimo nenutraukite. Thromboreductin vartojimą nutraukus, trombocitų kiekis pradeda didėti ir per 14 parų tampa toks, koks buvo prieš pradedant gydyti.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *