Toctino (10mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Swisscaps
Veiklioji medžiaga: Alitretinoinas
Stiprumas: 10mg

Toctino veiklioji medžiaga yra alitretinoinas. Jis priklauso vaistų grupei, žinomai kaip retinoidai, kurie siejami su vitaminu A. Toctino kapsulės būna dviejų stiprumų po 10 mg arba 30 mg alitretinoino.

Toctino skiriama pacientams, sergantiems lėtine rankų egzema, kuriems nepagerėjo po bet kokio vietinio gydymo, įskaitant gydymą steroidais. Gydymą Toctino privalo prižiūrėti odos ligų gydytojas specialistas (dermatologa

Toctino (10mg). Vartojimas

Kada vartoti kapsules

Kapsulė turi būti vartojama su maistu. Kapsules reikia nuryti sveikas ir nekramtant.

Kiek vartoti

Dozė yra nuo 10 iki 30 mg kartą per parą. Jeigu organizmas netoleruoja rekomenduojamos dozės, gali būti paskirta mažesnė dozė. Toctino visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kiek ilgai vartoti kapsules

Gydymo kursas paprastai trunka nuo 12 iki 24 savaičių, atsižvelgiant į tai, ar liga lengvėja. Jeigu pirmasis gydymo kursas buvo sėkmingas, gydytojas gali paskirti kitą kursą, jei atsinaujins ligos simptomai.

Pavartojus per didelę Toctino dozę

Jeigu pavartojate per daug kapsulių arba kas nors kitas pavartojo Jūsų vaistą, nedelsdami kreipkitės

į gydytoją, vaistininką ar artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Toctino

Jeigu pamiršote pavartoti dozę, pavartokite ją kai tik galėsite. Tačiau jei jau beveik laikas kitai dozei, praleiskite pamirštą dozę ir vartokite toliau įprastai. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą kapsulę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *