Topiramate Torrent (50mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Torrent Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Topiramatas
Stiprumas: 50mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai, Kompensuojamieji

Topiramate Torrent priklauso vaistų nuo epilepsijos grupei. Šis vaistas vartojamas:

vienas suaugusiųjų ir vyresnių kaip 6 metų vaikų traukulių priepuoliams gydyti;

kartu su kitais vaistais suaugusiųjų ir vyresnių kaip 2 metų vaikų traukulių priepuoliams gydyti;

suaugusiųjų migreninio galvos skausmo profilaktikai.

Topiramate Torrent (50mg). Vartojimas

Topiramate Torrent visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Topiramate Torrent vartokite tiksliai, kaip paskirta. Gydytojas visada iš pradžių skirs vartoti mažą Topiramate Torrent dozę ir ją palaipsniui didins iki geriausiai Jums tinkančios dozės.

Reikia nuryti visą Topiramate Torrent 25 mg tabletę. Tablečių kramtyti negalima, nes jos yra karčios.

Topiramate Torrent 50 mg tabletės gali būti skirstomi į dvi lygias puses. Venkite kramtyti tabletes, nes jos gali palikti kartų skonį.

Topiramate Torrent 100 mg tabletės gali būti skirstomi į keturias lygias dalis. Venkite kramtyti tabletes, nes jos gali palikti kartų skonį.

Topiramate Torrent 200 mg tabletes galima padalinti į dvi lygias puses. Venkite kramtyti tabletes, nes jos gali palikti kartų skonį.

Topiramate Torrent 400 mg tabletės gali būti skirstomi į keturias lygias dalis. Venkite kramtyti tabletes, nes jos gali palikti kartų skonį.

Topiramate Torrent galima vartoti prieš valgį, valgio metu ar po valgio. Per parą reikia gerti daug skysčių, kad sumažėtų akmenų atsiradimo inkstuose tikimybė vartojant Topiramate Torrent.

Pavartojus per didelę Topiramate Torrent dozę

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Su savimi pasiimkite vaisto pakuotę.

Gali pasireikšti mieguistumas ar nuovargis, atsirasti nenormalių kūno judesių, stovėjimo ar eisenos sutrikimų, dėl per mažo kraujospūdžio pasireikšti galvos svaigimas, atsirasti nenormalus širdies plakimas ar traukuliai.Perdozavimas gali pasireikšti, jeigu Topiramate Torrent vartojate kartu su kitais vaistais.Pamiršus pavartoti Topiramate Torrent

Jeigu pamiršote išgerti dozę, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Vis dėlto jeigu jau arti kitos dozės vartojimo laikas, praleistos dozės gerti nereikia. Tęskite vaisto vartojimą įprasta tvarka. Jeigu praleidote dvi ar daugiau dozių, kreipkitės į gydytoją.

Negalima vartoti dvigubos dozės (dviejų dozių iš karto), norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Topiramate Torrent

Vaisto vartojimo nutraukti be gydytojo nurodymo negalima, nes gali atsinaujinti simptomai. Jeigu gydytojas nuspręs nutraukti vaisto vartojimą, Jūsų vaisto dozę galima sumažinti palaipsniui per keletą dienų.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *