TORVACARD (20mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: ZENTIVA, k.s.
Veiklioji medžiaga: Atorvastatinas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai, Receptiniai, Kompensuojamieji

TORVACARD yra statinų grupės vaistas, vartojamas padidėjusiai lipidų koncentracijai kraujyje mažinti.

TORVACARD tabletės vartojamos padidėjusiai cholesterolio ir trigliceridų koncentracijai kraujyje mažinti tuo atveju, jeigu kitos gydymo priemonės (gydytojo skirta dieta, fiziniai pratimai, kūno svorio mažinimas) yra nepakankamai veiksmingos. TORVACARD gali būti vartojamas mažinti širdies ligų riziką, net jeigu cholesterolio koncentracijos kraujyje ir yra normalios. Gydymo metu turite laikytis standartinės cholesterolio koncentracijos mažinančios dietos.

TORVACARD (20mg) (1). Vartojimas

Prieš pradedant gydymą, gydytojas skirs Jums dietą su mažu cholesterolio kiekiu, kurios turėsite laikytis ir gydantis TORVACARD.

Įprasta pradinė TORVACARD dozė suaugusiems ir 10 metų ar vyresniems vaikams yra 10 mg vieną kartą per parą. Jeigu reikia, dozę gydytojas gali didinti, kol bus paskirta Jums reikalingo dydžio dozė. Gydytojas gali keisti dozę kas 4 savaites arba rečiau. Didžiausia TORVACARD dozė yra 80 mg vieną kartą per parą suaugusiems ir 20 mg vieną kartą per parą vaikams.

TORVACARD tabletes reikia išgerti nekramčius, užgeriant vandeniu, galima išgerti bet kuriuo metu valgant arba be maisto. Vis dėlto stenkitės tabletę išgerti kiekvieną dieną tuo pačiu laiku.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Gydymo TORVACARD trukmę nustato gydytojas.

Pasitarkite su gydytoju, jei manote, kad TORVACARD veikia per stipriai arba per silpnai.

Pavartojus per didelę TORVACARD dozę

Jei atsitiktinai suvartojote per didelę TORVACARD dozę (didesnę, nei įprasta paros dozė), kreipkitės pagalbos į gydytoją arba į artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti TORVACARD

Jeigu pamiršote išgerti tabletę, tik išgerkite kitą planinę dozę reikiamu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti TORVACARD

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo arba norėtumėte nutraukti gydymą, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *