Tracrium

0
+0 -0

Gamintojas: GlaxoSmithKline Manufacturing S.p.A.
Veiklioji medžiaga: Atrakurio besilatas
Stiprumas: 10mg/ml
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Tracrium priklauso vaistų, vadinamų raumenų relaksantais, grupei. Medikamentas vartojamas raumenims atpalaiduoti įvairių chirurginių operacijų ir intensyviosios terapijos metu. Jį galima vartoti kišant vamzdelį į trachėją, jeigu kvėpuojant reikalinga mechaninė pagalba.

Tracrium. Vartojimas

Tracrium galima leisti tik gerai kontroliuojamomis sąlygomis, prižiūrint patyrusiam gydytojui, gerai žinančiam, kaip vartoti raumenų relaksantų ir kaip jie veikia.

Tik gydytojas gali spręsti, kokią Tracrium dozę ir kiek laiko skirti Jūsų operacijos metu. Dozė priklauso nuo Jūsų kūno svorio, reikiamo raumenų atpalaidavimo ir trukmės, tikėtinos Jūsų reakcijos į vaistą ir jo vartojimo būdo (injekcija ar infuzija). Raumenų atpalaidavimo metu gydytojas stebės Jūsų nervo-raumens jungties funkciją, kad Jums būtų skiriama tinkama dozė.

Vartojimas vaikams

Vyresniems kaip 1 mėn. vaikams dozuojama taip kaip suaugusiems žmonėms, atsižvelgiant į jų svorį.

Vartojimas naujagimiams

Tracrium nerekomenduojama skirti naujagimiams.

Tracrium likučius būtina sunaikinti.

Ką daryti pavartojus per didelę Tracrium dozę?

Tracrium injekcijos poveikis yra rūpestingai stebimas operacijos metu, o nenumatytu atveju, jeigu vaisto į Jūsų organizmą patektų per daug, nedelsiant būtų imamasi tinkamų priemonių.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *