Treclinac

+1
+3 -2

Gamintojas: Meda Pharma GmbH & Co. KG
Veiklioji medžiaga: Klindamicinas, Tretinoinas
Grupė: Antibiotikai

Treclinac yra veikliųjų medžiagų klindamicino ir tretinoino.

Klindamicinas yra antibiotikas. Jis riboja bakterijų, susijusių su spuogais, augimą ir šių bakterijų sukeltą uždegimą.

Tretinoinas normalizuoja paviršinių odos ląstelių augimą ir sukelia normalų ląstelių, kurios užkemša plaukų folikulus spuogų srityse, nusilupimą. Tai apsaugo nuo besikaupiančių odos riebalų ir ankstyvųjų spuogų pažeidimų (juodųjų ir baltųjų inkštirų) formavimosi.

Šios veikliosios medžiagos yra veiksmingesnės jas derinant kartu, nei vartojant atskirai.

Treclinac skirtas vartoti ant odos ir gydyti spuogams 12 metų ir vyresniems pacientams.

Treclinac. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė

Žirnio dydžio Treclinac kiekiu reikia tepti odą vieną kartą per parą, prieš miegą.

Vartojimo metodas

Veidą lengvai nuprauskite švelniu muilu ir šiltu vandeniu, paplekšnokite odą rankšluosčiu tol, kol ji taps sausa. Ant piršto galo išspauskite žirnio dydžio gelio kiekį. Paskleiskite gelį ant kaktos, smakro, nosies ir abiejų skruostų, tuomet švelniai ir tolygiai įtrinkite jį į visą veido odą.

Nevartokite vaistinio preparato daugiau, nei nurodė gydytojas, ir netepkite gelio dažniau, nei nurodyta. Pernelyg didelis vaistinio preparato kiekis gali sudirginti odą, tačiau rezultatai nebus greitesni arba geresni.

Gydymo trukmė

Norint pasiekti geriausių rezultatų vartojant Treclinac, svarbu jį vartoti tinkamai ir nenustoti vartoti iškart, kai tik odos būklė pradės gerėti. Paprastai optimalaus poveikio pasiekiama po kelių savaičių. Kai kuriais atvejais gali prireikti iki 12 savaičių. Kreipkitės į gydytoją, jeigu simptomai išlieka ilgiau kaip 12 savaičių, nes gydytojui gali prireikti iš naujo įvertinti gydymą.

Ką daryti pavartojus per didelę Treclinac dozę?

Vartodami daugiau Treclinac, nei rekomenduojama, greitesnių ar geresnių rezultatų nepasieksite. Jeigu vartosite per daug vaistinio preparato, oda gali ryškiai parausti, pradėti luptis arba jausite nemalonius pojūčius. Tokiais atvejais veidą reikia lengvai nuprausti švelniu muilu ir drungnu vandeniu. Šio vaistinio preparato vartojimą reikia nutraukti, kol išnyks visi minėti simptomai.

Perdozavimas taip pat gali sukelti šalutinį poveikį skrandžiui ir žarnynui, įskaitant skrandžio skausmą, pykinimą, vėmimą ir viduriavimą. Šiais atvejais reikia nutraukti vaistinio preparato vartojimą ir kreiptis į gydytoją.

Treclinac skirtas tik vartoti ant odos. Jeigu atsitiktinai jo nurijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių.

Pamiršus pavartoti Treclinac

Jeigu pamiršote prieš miegą pasitepti Treclinac, kitą dozę pavartokite įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *