ULTRACOD

0
+0 -0

Gamintojas: ZENTIVA, k.s.,
Veiklioji medžiaga: Paracetamolis, Kodeino fosfato hemihidratas
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

ULTRACOD yra vaistas, kurio sudėtyje yra pastovus dviejų veikliųjų medžiagų derinys: paracetamolis ir kodeino fosfatas hemihidratas (kodeinas). Šis preparatas priklauso vaistų, vadinamų analgetikais (skausmą malšinančiais preparatais), grupei.

ULTRACOD galima malšinti vidutinio stiprumo ir stiprų skausmą. Vaistu galima malšinti dėl įvairių priežasčių kilusį skausmą (pvz.: galvos skausmą, dantų skausmą, judėjimo organų skausmą, menstruacijų skausmą) suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams.

ULTRACOD. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų paaugliai

1-2 tabletės ne dažniau kaip keturis kartus per parą (jeigu būtina). Pertrauka tarp dviejų atskirų dozių turi būti ne trumpesnė kaip 4-8 valandos. Didžiausia paros dozė yra 8 tabletės.

Tabletę reikia nuryti visą užgeriant dideliu kiekiu skysčių.

Senyvi pacientai

Vartojimas kaip suaugusiesiems, vis dėlto gydytojas gali nuspręsti, kad turite vartoti mažesnę dozę.

Pacientai, kuriems yra kepenų ir (arba) inkstų funkcijos sutrikimų

Dozavimą nustato gydytojas. Tokiems pacientams dozę dažniausiai reikia sumažinti arba ilginti pertrauką tarp atskirų dozių. Inkstų funkcijos sutrikimo atveju galima vartoti ne daugiau kaip po vieną tabletę ne dažniau kaip kas 6-8 valandas.

Pavartojus per didelę ULTRACOD dozę

Perdozavimo atveju arba jeigu vaisto atsitiktinai nuryja vaikas, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

Perdozavus vaisto, gali pasireikšti kvėpavimo slopinimas, mieguistumas, vyzdžių susiaurėjimas, pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, šlapimo ir išmatų susilaikymas, melsvas odos ir gleivinių atspalvis, odos šaltumas, prakaitavimas, gelta.

Pamiršus pavartoti ULTRACOD

Reikia išgerti praleistą dozę iš karto, kai tik prisiminsite. Jeigu jau arti kitos dozės vartojimo laikas, ankstesnę dozę praleiskite ir palaukite, kol ateis kitos dozės vartojimo laikas. Tarp dviejų atskirų dozių visada turi būti ne trumpesnė kaip 4 valandų pertrauka.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti ULTRACOD

Staigiai nutraukus ilgalaikį didesnių už rekomenduojamas ULTRACOD dozių vartojimą, pasireiškė galvos skausmas ir nuovargis, raumenų skausmas, nervingumas, virškinimo sutrikimas. Šie sutrikimai išnyksta per keletą dienų po vartojimo pabaigos. Vėliau ULTRACOD galima vartoti pagal gydytojo nurodymus.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *