UNIFLOX

0
+0 -0

Gamintojas: UNIMED PHARMA spol. s r.o.
Veiklioji medžiaga: Ofloksacinas
Stiprumas: 3mg/ml
Grupė: Jutimo organams, Receptiniai

Ofloksacinas – preparato veiklioji medžiaga, priklausanti plataus veikimo spektro antibiotikų, chinolonų, grupei, pasižyminti baktericidiniu poveikiu. Jis veikia daugelį bakterijų, specifiniu būdu įsiterpdamas į bakterijų gyvybinius procesus, ir taip užkirsdamas kelią jų dauginimuisi.

UNIFLOX vartojamas ofloksacinui jautrių mikroorganizmų sukeltų infekcinių ligų gydymui:

  • akies paviršinės bakterinės ligos, pvz., akies junginės, ragenos uždegimo ar ragenos opų;
  • ausų, pvz., išorinės ausies uždegimo; ūminio ar lėtinio pūlingo vidurinės ausies uždegimo, esant ausies būgnelio prakiurimui ar timpanostomijai (suformuotai tam tikrai angai ausyje).

UNIFLOX gali būti skiriamas suaugusiesiems ir vyresniems nei 1 metų vaikams.

UNIFLOX. Vartojimas

UNIFLOX visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Akys

Suaugusiesiems:

Gydytojas apskaičiuoja tikslią dozę ir gydymo trukmę. Įprastai pirmas dvi paras preparato skiriama po 1 - 2 lašus kas valandą į junginės maišelį, o kitas 2 - 3 paras lašinama po 1 - 2 lašus 6 - 8 kartus per parą. Minimali gydymo trukmė turi būti ne trumpesnė nei 7 paros (3 dienos po pūlingo sekreto išnykimo), bet ne ilgesnė nei 14 parų.

Vyresniems nei 1 metų vaikams:

Gydytojas oftalmologas individualiai paskiria preparatą. Įprastai lašinama po 1 lašą 5 kartus per parą ne ilgiau kaip 7 paras.

Ausys

Įlašinus šalto tirpalo, gali atsirasti galvos svaigimas, todėl prieš vartojimą rekomenduojama tirpalą sušildyti, laikant vaistų buteliuką 1 - 2 min. tarp delnų. Tirpalo įlašinama į ausies kanalą, ant šono gulinčiam ligoniui pasukus pažeistą ausį į viršų. Po vaistų įlašinimo tokioje padėtyje pasilikite bent penkias minutes.

Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams:

Gydytojas apskaičiuoja tikslią dozę ir gydymo trukmę. Įprastai, esant klausos kanalo uždegimui, vartojama po 10 lašų 2 kartus per parą 10 parų. Lėtinių pūlinių vidinės ausies uždegimų gydymui rekomenduojama skirti po 10 lašų 2 kartus per parą 14 parų

Vaikams nuo 1 iki 11 metų:

Vaikams gydytojas otorinolaringologas individualiai paskiria preparatą, nurodo jo vartojimą ir dozavimą. Paprastai ūminiams išorinės ausies ir vidinės ausies uždegimams (kai yra timpanostomija) gydyti rekomenduojama vartoti po 5 lašus 2 kartus per parą 10 dienų.

Vartojant šį preparatą, draudžiama nešioti minkštus kontaktinius lęšius. Kietus kontaktinius lęšius reikia išimti prieš lašinant vaistą ir vėl įdėti ne anksčiau kaip po 20 min.

Pavartojus per didelę UNIFLOX dozę

Laikantis nurodytų vartojimo instrukcijų, perdozuoti neįmanoma. Jei UNIFLOX atsitiktinai įsilašino suaugęs žmogus, neigiamų reakcijų nesitikima. Preparato atsitiktinai pavartojus vaikui, kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti UNIFLOX

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *