Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent (3)

0
+0 -0

Gamintojas: Heumann Pharma GmbH & Co. Generica KG
Veiklioji medžiaga: Valsartanas, Hidrochlorotiazidas

Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent plėvele dengtų tablečių sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos, vadinamos valsartanu ir hidrochlorotiazidu. Abi šios medžiagos padeda kontroliuoti aukštą kraujospūdį (hipertenziją).

Valsartanas yra priskiriamas vaistinių preparatų klasei, vadinamai angiotenzino II receptorių blokatoriais. Jie padeda kontroliuoti aukštą kraujospūdį. Angiotenzinas II yra organizmo medžiaga, kuri priverčia kraujagysles susitraukti, dėl to pakyla kraujospūdis. Valsartanas blokuoja šį angiotenzino II poveikį, todėl kraujagyslės atsipalaiduoja ir kraujospūdis sumažėja.

Hidrochlorotiazidas priklauso vaistų, vadinamų tiazidiniais diuretikais (šlapimą „varančių“ vaistų), grupei. Hidrochlorotiazidas padidina šlapimo išsiskyrimą, taip sumažindamas kraujospūdį. Vartojamas ilgesnį laiką, jis padeda sumažinti ir kraujospūdį.

Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent yra vartojamas aukštam kraujospūdžiui gydyti, kai kraujospūdžiui adekvačiai kontroliuoti nepakanka vienos veikliosios medžiagos.

Aukštas kraujospūdis padidina širdies ir arterijų apkrovą. Jei kraujospūdžio padidėjimas negydomas tai gali pažeisti smegenų, širdies ir inkstų kraujagysles, sukelti insultą, širdies ar inkstų nepakankamumą. Aukštas kraujospūdis padidina širdies smūgio riziką. Sumažinus kraujospūdį iki normalaus, minėtų pažeidimų rizika sumažėja

Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent (3). Vartojimas

Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Tai padės pasiekti geriausių rezultatų ir sumažinti šalutinio poveikio riziką. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Žmonės, kuriems būdingas aukštas kraujospūdis, dažnai nepastebi jokių šios problemos ženklų. Dauguma jų jaučiasi gana gerai. Todėl labai svarbu, kad reguliariai lankytumėtės pas gydytoją, net jeigu jaučiatės gerai.

Gydytojas pasakys, kiek tiksliai Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent tablečių turite vartoti. Priklausomai nuo to, kaip organizmas reaguos į gydymą, gydytojas gali pasiūlyti dozę padidinti arba sumažinti.

Įprasta Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent dozė yra viena tabletė per parą.

Nekeiskite dozės ir nenutraukite tablečių vartojimo nepasitarę su gydytoju.

Vaistą vartokite kiekvieną dieną tuo pačiu metu, geriausia ryte.

Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent galite vartoti valgio metu arba nevalgę.

Nurykite tabletę, užgerdami stikline vandens.Pavartojus per didelę Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent dozęJeigu patiriate stiprų galvos svaigimą ir (arba) nualpote, atsigulkite ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Jeigu netyčia išgėrėte per daug tablečių, susisiekite su gydytoju, vaistininku arba nuvykite į ligoninę.Pamiršus pavartoti Valsartan/Hydrochlorothiazide TorrentJeigu pamiršote pavartoti dozę, išgerkite tabletę iškart, kai tik prisiminsite. Jeigu pavartoti dozę prisiminėte tada, kai jau beveik atėjo laikas kitai dozei, pamirštą tabletę praleiskite, jos nebevartokite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Nustojus vartoti Valsartan/Hydrochlorothiazide TorrentNutraukus Valsartan/Hydrochlorothiazide Torrent vartojimą, gali dar labiau padidėti ir taip aukštas kraujospūdis. Nenutraukite vaisto vartojimo, nepasitarę su gydytoju.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistinink

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *