VAXIGRIP

0
+0 -0

Gamintojas: SANOFI PASTEUR S.A.
Veiklioji medžiaga: A/California/7/2009 (H1N1)pdm09 - išvesta padermė iš NYMC X-179A , A/Victoria/361/2011 (H3N2)-panaši padermė į (NYMC X-223A) išvestą iš A/Texas/50/2012, B/Massachusetts/02/2012
Grupė: Receptiniai, Antibiotikai

VAXIGRIP yra vakcina. Ši vakcina padeda apsaugoti Jus ar Jūsų vaiką nuo gripo, ypač asmenis, kuriems yra padidėjusi komplikacijų rizika. VAXIGRIP reikia vartoti laikantis oficialių rekomendacijų.

Suleidus VAXIGRIP vakciną asmeniui, imunitetas (natūrali organizmo gynybinė sistema) pagamins apsaugą (antikūnus) nuo gripo infekcijos. Nei viena vakcinos sudedamoji dalis negali sukelti gripo.

Gripas yra sparčiai plintanti liga. Ją sukelia skirtingų rūšių padermės, kurios gali kisti kiekvienais metais. Būtent todėl skiepyti Jus ar Jūsų vaiką reikėtų kiekvienais metais. Didžiausia rizika užsikrėsti gripu yra šaltaisiais mėnesiais – nuo spalio iki kovo. Jeigu Jūs ar Jūsų vaikas nepasiskiepijote rudenį, vis dar naudinga skiepytis iki pat pavasario, kol yra rizika Jums ar Jūsų vaikui užsikrėsti gripu. Jūsų gydytojas parekomenduos geriausią laiką kada reikia pasiskiepyti.

VAXIGRIP apsaugos Jus ar Jūsų vaiką nuo trijų padermių, esančių vakcinos sudėtyje, praėjus maždaug 2-3 savaitėms po skiepijimo.

Gripo inkubacinis periodas yra kelios dienos, todėl Jūs ar Jūsų vaikas gripu vis dar galite susirgti, jei prieš vakcinaciją Jūs ar Jūsų vaikas jau buvote užsikrėtę gripu arba užsikrėtėte tuoj pat po skiepijimo.

Vakcina neapsaugos Jūsų ar Jūsų vaiko nuo įprasto peršalimo, net jei kai kurie simptomai yra panašūs į gripo.

VAXIGRIP. Vartojimas

Dozavimas:

Suaugusiesiems skiriama viena 0,5 ml dozė.Vaikai

Vaikams nuo nuo 36 mėn. ir vyresniems skiriama viena 0,5 ml dozė.

Vaikams nuo 6 iki 35 mėn. gali būti skiriama arba viena 0,25 ml dozė, arba viena 0,5 ml dozė pagal egzistuojančias nacionalines rekomendacijas.

Jeigu Jūsų vaikas anksčiau nebuvo skiepytas nuo gripo, antrąją dozę reikia skirti ne anksčiau kaip po 4 savaičių.Vartojimo būdas

Jūsų gydytojas paskirs rekomenduojamą vakcinos dozę injekuoti į raumenis ar giliai po oda.Jei kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *