VIGAMOX

0
+0 -0

Gamintojas: Alcon Cus?, S.A., S.A. Alcon-Couvreur N.V,
Veiklioji medžiaga: Moksifloksacinas
Stiprumas: 5mg/ml
Grupė: Jutimo organams, Receptiniai

Akių lašai VIGAMOX vartojami bakterijų sukeltoms akių infekcijoms (konjunktyvitui) gydyti.

VIGAMOX. Vartojimas

Vaistinį preparatą visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Įprasta dozė yra...Suaugusieji, įskaitant senyvo amžiaus asmenis ir vaikus: vartoti po vieną lašą į pažeistą akį ar pažeistas akis 3 kartus per dieną (ryte, vidudienį ir vakare).VIGAMOX tinka vartoti vaikams, vyresniems kaip 65 metų pacientams ir inkstų ar kepenų sutrikimų turintiems pacientams. Tačiau yra labai mažai informacijos apie šio vaisto vartojimą naujagimiams, todėl naujagimiams jo vartoti nerekomenduojama.Vaistinį preparatą į abi akis lašinkite, tik jei taip nurodė gydytojas. VIGAMOX galima tik lašinti į akis.Infekcija dažniausiai sumažėja per 5 dienas. Jei būklė nepagerėja, kreipkitės į gydytoją. Vaisto lašinkite dar 2–3 dienas arba gydytojo nurodytą laikotarpį.  

1 2 3Paimkite VIGAMOX buteliuką ir veidrodį.

Nusiplaukite rankas.

Atsukite dangtelį.

Laikykite žemyn nukreiptą buteliuką tarp nykščio ir kitų pirštų.

Atloškite galvą. Švariu pirštu atitraukite voką taip, kad tarp jo ir akies susidarytų „griovelis“. Į jį pateks lašas (1 pav.).

Priartinkite buteliuko antgalį prie akies. Galima naudotis veidrodžiu, jei jis padeda.

Nelieskite antgaliu akies, voko, odos ir kitų paviršių. Nuo jų į lašus gali patekti infekcija.

Švelniai spausdami buteliuko dugną, išlašinkite vieną vaistinio preparato lašą (2 pav.).

Sulašinę VIGAMOX, akies kampą prie nosies prispauskite pirštu ir palaikykite 2–3 minutes (3 pav.). Tai padeda išvengti vaistinio preparato patekimo į kitas organizmo dalis ir yra svarbu, vaisto duodant mažiems vaikams.

Jei turite lašinti į abi akis, prieš kartodami tą pačią procedūrą su kita akimi nusiplaukite rankas. Taip infekcija negalės patekti iš vienos akies į kitą.

Po naudojimo iš karto tvirtai uždarykite buteliuką dangteliu.Jei lašas nepateko į akį, pabandykite dar kartą.Pavartoję per didelę vaistinio preparato dozę, išskalaukite akį šiltu vandeniu. Nelašinkite daugiau iki kito įprastinio lašinimo laiko.Jei netyčia nurijote VIGAMOX, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pamiršus susilašinti vaistinio preparato susilašinkite kitą dozę kaip suplanuota. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jei lašinatės ir kitus akių lašus, tarp VIGAMOX ir kitų lašų lašinimo turi praeiti ne mažiau kaip 5 minutės.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *