Visannette

0
+0 -0

Gamintojas: Bayer Weimar GmbH und Co KG
Veiklioji medžiaga: Dienogestas
Stiprumas: 2mg
Grupė: Šlapimo ir lytinių organų sistemai, Receptiniai

Visannette – tai preparatas, skirtas gydyti endometriozei (skausmingiems simptomams, kurie atsiranda dėl ne gimdoje susidarančių gimdos gleivinės audinių). Visannette sudėtyje yra hormono progestogeno dienogesto.

Visannette. Vartojimas

Visannette visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems įprastinė dozė yra 1 tabletė per parą.

Tolesnė informacija tinka Visannette, nebent gydytojas jį paskyrė vartoti kitaip. Laikykitės šių nurodymų, nes kitaip Visannette veiks nepakankamai gerai.

Galite pradėti gydymą Visannette bet kurią natūralaus ciklo dieną.

Suaugusieji: gerkite po vieną tabletę kasdien, geriausia tuo pačiu metu, jei reikia, užgerdami nedideliu kiekiu skysčio. Pabaigus pakuotę, kitą reikia pradėti nedarant pertraukos. Taip pat toliau vartokite tabletes menstruacinio kraujavimo dienomis.

Pavartojus per didelę Visannette dozę

Nepastebėta, kad vienu metu išgėrus per daug Visannette tablečių, pasireikštų sunkus kenksmingas poveikis. Tačiau jei tai kelia susirūpinimą, kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Visannette arba jei vemiate ar viduriuojate

Visannette nebus toks veiksmingas, jei pamiršite pavartoti tabletę. Jeigu pamiršite pavartoti vieną ar daugiau tablečių, išgerkite tabletę, kai tik prisiminsite, ir tuomet tęskite vartoti kitą dieną įprastu laiku.

Jeigu per 3–4 val. po Visannette vartojimo vėmėte arba smarkiai viduriavote, organizmas galėjo nevisiškai pasisavinti veikliąsias tabletės medžiagas. Tai yra beveik tas pat, lyg būtumėte pamiršusi išgerti tabletę. Jei vėmėte ar viduriavote mažiau nei per 3–4 val. pavartojus Visannette, turite išgerti kitą tabletę kuo greičiau.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti Visannette

Jeigu nustojate vartoti Visannette, gali vėl pasireikšti pradiniai endometriozės simptomai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *