Vitaminas A+E Omega Pharma [Vitaminas A+E GSK]

0
+0 -0

Gamintojas: Omega Pharma Laboratories
Veiklioji medžiaga: Retinolio acetatas, Visų racematų alfa-tokoferilio acetatas

Vitaminas A+E Omega Pharma 2500 TV/50 mg minkštosios kapsulės yra kompleksinis preparatas, kuriame yra vitaminų A ir E.

Vitaminas A (retinolis) yra būtinas dauginimuisi, augimui, epitelio regeneracijai ir diferenciacijai, kaulų augimui bei formavimuisi ir normaliai regos organų funkcijai. Retinolis transformuojamas tinklainėje, virsdamas fotopigmentu (rodopsinu), būtinu akies adaptacijai prieblandoje.

Vitamino A trūkumas sukelia vištakumą, junginės džiūvimą, ragenos minkštėjimą, o sunkiais atvejais – nuolatinį akies pažeidimą ir aklumą. Jo trūkumas gali sukelti ir odos pakitimus: hiperkeratozę ir gleivinės epitelio metaplaziją. Sumažėja ir atsparumas infekcijai.

Vitaminas E veikia kaip antioksidantas ir apsaugo polinesočiąsias riebalų rūgštis, ląstelių membranų fosfolipidus ir kitus oksidacijai jautrius junginius, pvz., vitaminą A ir askorbo rūgštį. Jis sugauna laisvuosius radikalus ir nutraukia grandinines reakcijas, žalojančias ląsteles.

Vitaminas E stiprina imunitetą ir gali nutraukti laisvųjų radikalų veikimą, galintį sukelti degeneracinius centrinės nervų sistemos pokyčius ir širdies bei kraujagyslių ligas.

Kartu vartojami vitaminai A ir E geriau apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, žalojančio ląsteles ir greitinančio ląstelių senėjimą.

Vitaminas A+E Omega Pharma gydomas vitaminų A ir E trūkumas, be to, jis tinka šio trūkumo profilaktikai.

Vitaminas A+E Omega Pharma [Vitaminas A+E GSK]. Vartojimas

Vitaminas A+E Omega Pharma visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta dozė profilaktikai yra 1 kapsulė per dieną, vitaminų trūkumui gydyti – po 1 kapsulę 2-3 kartus per parą.

Pavartojus per didelę Vitaminas A+E Omega Pharma dozę

Vaistinio preparato perdozavimas labiausiai susijęs su vitamino A perdozavimu. Vitamino A perdozavimo atveju nutraukiamas jo vartojimas ir, jei reikia, taikomas simptominis gydymas. Nutraukus vitamino A vartojimą, perdozavimo simptomai ir požymiai paprastai praeina per 1–4 savaite

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *