VITAMINUM E HASCO-LEK (100mg)

0
+0 -0

Gamintojas: "Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK" S.A.
Veiklioji medžiaga: Visų racematų alfa-tokoferilio acetatas
Stiprumas: 100mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

Vitaminas E yra antioksidantas, būtinas normaliam organizmo funkcionavimui. Jo veikimo mechanizmo esmė – laisvųjų radikalų, žalojančių ląstelių membranas ir jų genetinę medžiagą, mažinimas. Vitaminas E atlieka nesočiųjų junginių, pvz. polinesočių riebiųjų rūgščių, lipidų, įeinančių į ląstelių membraną, ir kitų nesočiųjų junginių antioksidanto vaidmenį, tuo pačiu apsaugodamas ląsteles ir organizmo audinius nuo sužalojimų. Jis didina eritrocitų atsparumą hemolitiniams veiksniams bei stabilizuoja ląstelių membranas, jų tarpe leukocitų membranas. Vitaminas E užkerta kelią mažo tankio lipoproteinų (LDL) oksidacijai, tuo būdu stabdydamas trombocitų agregaciją, ko pasekoje mažėja sklerozės atsiradimo ir vystymosi rizika. Vitamino E trūkumas gali sukelti tokius negalavimus kaip reprodukcinės funkcijos susilpnėjimą, raumenų in nervų sistemos sutrikimus, parenchiminių organų steatozę ir anemiją.

VITAMINUM E HASCO-LEK 100 mg minkštosios kapsulės yra vartojamos vitamino E trūkumo profilaktikai arba šio vitamino trūkumui šalinti.

VITAMINUM E HASCO-LEK (100mg). Vartojimas

VITAMINUM E HASCO-LEK 100 mg minkštas kapsules visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Vartoti per burną.

Įprasta paros dozė suaugusiems ir paaugliams yra 1 - 2 kapsulės.

Jeigu manote, kad HASCO-LEK VITAMINUM E 100 mg veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę VITAMINUM E HASCO-LEK dozę

Išgėrus didesnę negu rekomenduojama vaisto dozę, reikia kreiptis į gydytoją.

Didelės vitamino E dozės (400-800 mg per parą) vartojamos ilgą laiką gali sukelti viduriavimą, pilvo skausmą bei kitus virškinimo trakto sutrikimus, taip pat nuovargį ir silpnumą, vaizdo ryškumo ir skydliaukės hormonų kiekio kraujo plazmoje sumažėjimą.

Pamiršus pavartoti VITAMINUM E HASCO-LEK

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą kapsulę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *