VITAMINUM E HASCO-LEK (400mg)

0
+0 -0

Gamintojas: "Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK" S.A.
Veiklioji medžiaga: Visų racematų alfa-tokoferilio acetatas
Stiprumas: 400mg
Grupė: Virškinimo sistemai ir medžiagų apykaitai, Receptiniai

Vitaminas E yra antioksidantas, būtinas normaliam organizmo funkcionavimui. Jo veikimo mechanizmo esmė- laisvųjų radikalų, žalojančių ląstelių membranas ir jų genetinę medžiagą, mažinimas. Vitaminas E atlieka nesočiųjų junginių, pvz. polinesočių riebiųjų rūgščių, lipidų, įeinančių į ląstelių membraną ir lizosomas. Jis didina eritrocitų atsparumą hemolitiniams veiksniams bei stabilizuoja ląstelių membranas, jų tarpe leukocitų membranas. Vitaminas E užkerta kelią mažo tankio lipoproteinų (MTL – tam tikros kraujo lipidų frakcijos) oksidacijai, kuri yra reikšminga aterosklerozės ir kitų susijusių ligų eigoje. Vitaminas E trūkumas sukelia rimtus reprodukcijos sutrikimus, skeleto raumenų bei nervų sistemos pakitimus, parenchiminių organų riebalinę degeneraciją ir anemiją.

VITAMINUM E 400 mg kapsulės yra vartojamos vitamino E trūkumui šalinti.

Vitamino E trūkumas gali atsirasti pvz., dėl nenormalios tulžies sekrecijos, chroniško žarnų uždegimo, laikantis neteisingos dietos ilgą laiką ir medžiagų apykaitos sutrikimų.

VITAMINUM E HASCO-LEK (400mg). Vartojimas

VITAMINUM E HASCO-LEK 400 mg minkštas kapsules visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Vartoti per burną.

Suaugusiems žmonėms reikia gerti kartą per parą po 1 kapsulę.

Jeigu manote, kad VITAMINUM E HASCO-LEK 400 mg minkštos kapsulės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę VITAMINUM E HASCO-LEK 400 mg dozę

Išgėrus didesnę negu rekomenduojama VITAMINUM E HASCO-LEK 400 mg minkštų kapsulių dozę, reikia kreiptis į gydytoją.

Didelės vitamino E dozės vartojamos ilgą laiką gali sukelti viduriavimą, pilvo skausmą bei kitus virškinimo trakto sutrikimus, taip pat nuovargį ir silpnumą, vaizdo ryškumo sumažėjimą, galvos skausmą, išbėrimą, lytinių liaukų disfunkciją ir skydliaukės hormonų kiekio kraujo plazmoje sumažėjimą.

Pamiršus pavartoti VITAMINUM E HASCO-LEK 400 mg

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *