Voltaren Akti (12,5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Novartis Consumer Health GmbH
Veiklioji medžiaga: Diklofenako kalio druska
Stiprumas: 12,5mg

Voltaren Akti 12,5 mg tablečių sudėtyje yra diklofenako, kuris priskiriamas nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei (NVNU). Voltaren Akti 12,5 mg malšina skausmą, taip pat mažina uždegimą (patinimą) ir mažina kūno temperatūrą.

Voltaren Akti 12,5 mg tabletėmis trumpai malšinamos tokios būklės::

  • nesunkus ir vidutinio sunkumo skausmas (pvz., galvos, dantų, mėnesinių, nugaros, sąnarių ir raumenų);
  • peršalimo ir gripo simptomai, įskaitant karščiavimą.

Kaip Voltaren Akti 12,5 mg tabletės veikia

Voltaren Akti 12,5 mg tabletės inaktyvuodamos biologiškai aktyvių medžiagų (prostaglandinų), kurios yra atsakingos už uždegimą, skausmą ir karščiavimą, sintezę, mažina uždegimo simptomus – skausmą, karščiavimą. Vaistas neveikia uždegimo priežasties.

Jei Jums kilo klausimų dėl Voltaren Akti 12, 5 mg tablečių veikimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Jeigu per 5 dienas malšinant skausmą arba per 3 dienas mažinant karščiavimą nepalengvėjo ir Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Voltaren Akti (12,5mg). Vartojimas

Kokią dozę Voltaren Akti 12,5 mg gerti

Rekomenduojamos dozės viršyti negalima. Svarbu vartoti mažiausią dozę, kuri kontroliuoja Jūsų skausmą ir negerti Voltaren Akti 12,5 mg tablečių ilgiau negu reikia.

Suaugę žmonės ir 14 metų bei vyresni vaikai:

Simptomų slopinimui vartojama pradinė dozė yra 2 tabletės. Jei reikia, vartokite po 1 ar 2 tabletes kas 4-6 valandas. Nevartokite daugiau nei 6 tabletes per 24 valandas.

Vartojimo metodas

Tabletes nurykite nekramčius užgeriant stikline vandens.

Kad poveikis būtų geriausias, gerkite vaisto prieš valgį.

Kaip ilgai vartoti Voltaren Akti

Nevartokite Voltaren Akti 12,5 mg tablečių ilgiau nei 5 dienas esant skausmui ir ilgiau nei 3 dienas esant karščiavimui. Jei simptomai nelengvėja ar pasunkėja, pasakykite gydytojui, kad įsitikintumėte, jog tai nėra sunkios ligos simptomai.

Ką daryti pavartojus per didelę Voltaren Akti 12,5 mg dozę

Jei atsitiktinai Voltaren Akti 12,5 mg tablečių pavartojama daugiau, negu nurodyta, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką arba važiuokite į greitosios pagalbos skyrių. Jums gali prireikti medicinos pagalbos.

Pamiršus pavartoti Voltaren Akti

Jei pamiršote išgerti vaisto, kitą dozę vartokite kai tik atsiminsite. Jei artėja kitos dozės vartojimo laikas, vartokite vaistą įprastu laiku. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *