Water for injections Kabi

0
+0 -0

Gamintojas: FRESENIUS KABI ESPA?A, S.A.
Veiklioji medžiaga: Injekcinis vanduo
Grupė: Kiti preparatai, Receptiniai

Water for injections Kabi yra grynas sterilus vanduo, skirtas vaistiniams preparatams prieš vartojimą skiesti. Tokie medikamentai vartojami:

– injekcijomis (naudojama adata, kuria leidžiamas preparatas į veną);
– infuzijomis arba taip vadinamomis lašinėmis (lėtai švirkščiama) į veną.

Water for injections Kabi. Vartojimas

Water for injections Kabi, tirpiklį parenteriniam vartojimui Jums injekuos tik gydytojas arba slaugytoja.

Jūsų gydytojas nutars, kokio kiekio vaisto reikia ir kada ir kaip jo vartoti. Tai priklausys nuo to, kokio medikamento arba medikamentų kartu su Water for injections Kabi jums reikia injekuoti.

Be to, Jūsų gydytojas atsižvelgs į Jūsų amžių, svorį, bendrą būklę ir kokius kitokius vaistus vartojate.

Draudžiama vartoti Water for injections Kabi, jei jame yra matomų kietųjų dalelių arba pakuotė yra pažeista.

Atidarymas

Siekiant, kad ampulės dangtelyje neliktų tirpalo, ampulę reikia pakratyti taip, kaip parodyta 1a ir 1 b paveikslėliuose. Ampulės viršūnę patraukti strėle nurodyta kryptimi. Pirmiausiai ją palenkti į vieną pusę (2), po to – į priešingą (3), ir nutraukti (4). Dangtelį išmesti (5).


Atidarius ampulę, jos kaklelis būna tinkamai pritaikytas prie Luer ar Luer-Lock švirkšto, todėl adata nereikalinga. Sukamaisiais judesiais sujungti švirkšto galiuką su atidaryta ampule ir į švirkštą įtraukti tirpalo (6).

Ką daryti pavartojus per didelę Water for injections Kabi dozę?

Jei infuzuojama per didelė Water for injections Kabi dozė, gali pasireikšti hemolizė, t.y. raudonosios kraujo ląstelės nuo vandens išburksta ir plyšta.

Infuzavus per didelį kiekį medikamentų, sumaišytų su Water for injections, taip pat gali atsirasti perdozavimo simptomų. Bet kokie perdozavimo simptomai arba požymiai priklauso nuo to, kokių vaistų sumaišytų kartu su Water for injections, Jūs vartojate.

Atsitiktinai medikamento perdozavus, infuziją reikia nutraukti ir ligonį gydyti, priklausomai nuo pasireiškusių simptomų.

Jūs turite perskaityti pakuotės lapelyje pateiktą sumaišytų su Water for injections Kabi medikamentų perdozavimo sukelto galimo šalutinio poveikio simptomų sąrašą.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *