Wilate (2)

0
+0 -0

Gamintojas: Octapharma Pharmazeutika Produktionges.
Veiklioji medžiaga: Žmogaus VIII koaguliacijos faktorius , Žmogaus Willebrando faktorius

Wilate priklauso farmakoterapinei vaistų, vadinamų krešėjimo faktoriais, grupei. Wilate sudėtyje yra žmogaus kraujo krešėjimo VIII faktorius (FVIII) ir Willebrando faktorius (WF). Šie du baltymai kartu dalyvauja kraujo krešėjime.

Von Vilebrando (Von Willebrand) liga Wilate vartojamas pacientų, sergančių Von Willebrand liga kraujavimo gydymui ir profilaktikai. Von Willebrand liga iš tikro yra susijusių ligų grupė. Visų tipų Von Willebrand liga yra įgimta, ja sergant kraujuoti gali ilgiau nei tikėtina. Tokio poveikio priežastis yra arba WF stoka kraujyje, arba netinkamas WF poveikis.

Hemofilija A

Wilate vartojamas ligonių, sergančių hemofilija A, kraujavimo gydymui ir profilaktikai. Tai yra liga, kuria sergant kraujuoti gali ilgiau nei tikėtina. Tokio poveikio priežastis yra įgimta FVIII stoka kraujyje.

Wilate (2). Vartojimas

Wilate, ištirpintas kartu tiekiamame tirpiklyje, švirkščiamas į veną. Gydymo pradžioje privaloma mediko priežiūra.DozavimasGydytojas pasakys, kokią Wilate dozę ir kaip dažnai turite vartoti. Wilate visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę Wilate dozęDuomenų apie žmogaus FVIII ar WF perdozavimo simptomus negauta, tačiau rekomenduojamos dozės viršyti negalima.Pamiršus pavartoti WilateNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *