Willfact

0
+0 -0

Gamintojas: LFB-BIOMEDICAMENTS
Veiklioji medžiaga: Žmogaus Willebrando faktorius
Stiprumas: 1000TV

Willfact yra vaistas, vartojamas kraujavimui stabdyti; jo sudėtyje yra veikliosios medžiagos žmogaus Willebrando faktoriaus (VWF).

Willfact vartojamas Willebrando liga sergančių pacientų kraujavimui, įskaitant operacijos metu, išvengti ir gydyti, kai gydymas vien desmopresinu nėra veiksmingas arba jo taikyti negalima.

Willfact. Vartojimas

Gydymą reikia pradėti tik prižiūrint hemostatinių sutrikimų gydymo patirties turinčiam gydytojui.DozavimasJūsų vartojama dozė priklauso nuo Jūsų sveikatos būklės ir kūno svorio.Hemoragijos arba traumos gydymui pirmoji Willfact dozė yra 40–80 TV/kg, vartojama kartu su reikiamu VIII faktoriaus preparato kiekiu. Dozė nustatoma pagal Jūsų pradinį FVIII:C lygį plazmoje, kad prieš pat intervenciją arba kiek galima greičiau po kraujavimo epizodo pradžios ar sunkios traumos būtų pasiektas atitinkamas FVIII:C kiekis plazmoje.Jei reikia, Jums bus skirtos tolesnės 40–80 TV/kg per parą Willfact dozės, suleidžiamos viena arba dviem injekcijomis per vieną arba kelias paras.Willfact taip pat galima skirti kaip ilgalaikę profilaktinę priemonę; tokiu atveju dozė nustatoma individualiai kiekvienam pacientui. 40–60 TV/kg Willfact dozės, vartojamos du arba tris kartus per savaitę, sumažina hemoragijos epizodų skaičių.

Jeigu manote, kad Willfact veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją.Pavartojus per didelę Willfact dozęPranešimų apie Willfact perdozavimo simptomus negauta.

Tačiau stipraus perdozavimo atveju negalima atmesti trombozės rizikos galimybės.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *