Xylo-Mepha (0,5mg/ml)

0
+0 -0

Gamintojas: Mepha Baltic Ltd., Zaļā iela 1, Riga, LV-1010, Latvija
Veiklioji medžiaga: Ksilometazolino hidrochloridas
Stiprumas: 0,5mg/ml
Grupė: Nuo slogos

Xylo-Mepha yra nosies purškalas su veikliąja medžiaga ksilometazolino hidrochloridu. Xylo-Mepha nosies purškalas skiriamas įvairių tipų peršalimo ligų laikinam gydymui.

Xylo-Mepha, skirtas naudoti į nosį, kur sutraukia jos gleivinės kraujagysles, taip sukeldamas nosies ir aplinkinės nosiaryklės gleivinės paburkimo sumažėjimą. Toks poveikis leidžia lengviau kvėpuoti per nosį, kai ji yra užgulta.

Poveikis atsiranda per kelias minutes ir trunka keletą valandų.

Xylo-Mepha (0,5mg/ml). Vartojimas

Xylo-Mepha visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Vaikai nuo 2 iki 6 metų:

po 1 įpurškimą į kiekvieną šnervę 1-2 kartus per parą yra pakankama dozė. Negalima viršyti 3 kartų per dieną. Ilgiausiai vartojama 5 dienas iš eilės.Nosies purškalo naudojimas

Nuimkite apsauginį dangtelį.

Prieš naudodami pirmą kartą papumpuokite keletą kartų, kol į orą išpurkšite skysčio. Kitiems naudojimams nosies purškalas yra paruoštas naudojimui be pumpavimo.

Įkiškite purkštuką į šnervę ir tvirtai vieną kartą nuspauskite nosies purškalo purkštuko galvutę.

Ištraukite iš šnervės prieš atleidžiant spaudimą.

Optimalus aerozolio pasiskirstymas pasiekiamas lengvai kvėpuojant vartojimo metu.

Po naudojimo vėl uždėkite apsauginį dangtelį.Nekeiskite paskirtos dozės savo nuožiūra. Jei jaučiate, kad medikamento poveikis yra per silpnas arba per stiprus, kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką.Pavartojus per didelę Xylo-Mepha dozę

Retais atsitiktinio apsinuodijimo vaikams atvejais, gali pasireikšti tokie simptomai:

nereguliarus pulsas,

padidėjęs kraujospūdis,

kartais galimas sąmonės pritemimas.Sunkaus perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją.Pamiršus pavartoti Xylo-MephaNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Tęskite vartoti Xylo-Mepha kaip nurodyta, nedaugiau kaip 3 kartus per dieną, ilgiausiai 5 dienas iš eilės.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *