Zantac (150mg) (2)

+1
+1 -0

Gamintojas: Losan Pharma GmbH,
Veiklioji medžiaga: Ranitidinas
Stiprumas: 150mg

Zantac blokuoja histamino H2 receptorius ir mažina druskos rūgšties susidarymą skrandyje. Paprastai skrandžio sultys yra labai rūgščios ir, kildamos aukštyn į stemplę, gali sukelti rėmenį bei raugėjimą rūgštimi. Zantac mažina padidėjusį skrandžio sulčių rūgštingumą. Šis vaistas ilgai veikia ir slopina skrandžio rūgšties gamybą iki 12 valandų. Padidėjusią rūgšties gamybą gali sukelti rūkymas, alkoholis, aštrūs patiekalai bei stresas. Kai kurie vaistai, pavyzdžiui, acetilsalicilo rūgštis ir kiti nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, kuriais gydomas sąnarių ir raumenų skausmas, taip pat gali būti rėmens bei kitų dėl skrandžio rūgšties poveikio atsiradusių negalavimų priežastis.

Zantac (150mg) (2). Vartojimas

Visada vartokite Zantac taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu kyla klausimų, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Prieš geriant, Zantac šnypščiąją tabletę reikia įdėti į pusę stiklinės vandens (ne mažiau kaip 75 ml) ir palaukti (jei reikia, pasukiojant stiklinę), kol ji visiškai ištirps.

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 16 metų pacientams

Rėmens, skrandžio veiklos sutrikimo, atsirūgimo rūgštimi ir padidėjusio rūgštingumo simptomų, susijusių su maisto ir gėrimų vartojimu, profilaktikai 1 Zantac tabletę (150 mg) reikia gerti pusvalandį prieš valgį.

Siekiant palengvinti minėtus simptomus, reikia išgerti vieną Zantac tabletę (150 mg).

Negalima gerti daugiau kaip dviejų tablečių per parą.

Jei vaisto vartojant dvi savaites be pertraukos simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją, nes gali būti kitų skrandžio veiklos sutrikimo priežasčių

Jeigu pamiršote išgerti Zantac

Jeigu pamiršote išgerti vaisto dozę, išgerkite ją tuoj pat, kai tik prisiminsite, išskyrus tuos atvejus, kai netrukus turėtų būti laikas gerti kitą vaisto dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Pavartojus per didelę Zantac dozę

Jei pavartojote per didelę vaisto dozę, visada kreipkitės į gydytoją. Jei tik galima, parodykite jiems Zantac pakuotę.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *