Zofistar Plus

-1
+1 -2

Gamintojas: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Veiklioji medžiaga: Zofenoprilio kalcio druska, Hidrochlorotiazidas

Zofistar Plus sudėtyje yra veikliųjų medžiagų zofenoprilio kalcio druskos ir hidrochlorotiazido.

Zofenoprilio kalcio druska yra širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantis vaistas, priklausantis vaistų, kurie vadinami angiotenziną konvertuojančio fermento (AKF) inhibitoriai, grupei.

Hidrochlorotiazidas yra diuretikas, kuris didina šlapimo išsiskyrimą iš organizmo.

Zofistar Plus vartojamas gydyti lengvai arba vidutinio sunkumo padidėjusio kraujospūdžio ligai (pirminei hipertenzijai), kai jos nepavyksta kontroliuoti vartojant tik zofenoprilį.

Zofistar Plus. Vartojimas

Zofistar Plus visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastinė Zofistar Plus dozė yra viena tabletė per parą.

Zofistar Plus galima gerti valgio metu, prieš valgį arba po jo. Geriausia užsigerti pakankamu vandens kiekiu.

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Šio vaisto nerekomenduojama vartoti vaikams ir paaugliams.

Jeigu Jūs esate vyresnis negu 65 metų ir sutrikusi inkstų funkcija, Zofistar Plus gali Jums netikti (žr. taip pat 2 skyrių „Kas žinotina prieš vartojant Zofistar Plus“).

Ką daryti pavartojus per didelę Zofistar Plus dozę

Jei Jūs (arba kas nors kitas) išgėrėte daugiau tablečių negu reikia, nedelsiant pasitarkite su gydytoju arba kreipkitės į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių (jei įmanoma, nepamirškite pasiimti likusias tabletes ir dėžutę arba šį pakuotės lapelį).

Dažniausi perdozavimo simptomai ir požymiai yra sumažėjęs kraujospūdis ir apsvaigimas (hipotenzija), suretėjęs pulsas (bradikardija), kraujo sudėties (elektrolitų) pokyčiai ir inkstų funkcijos sutrikimas, pernelyg gausus šlapinimasis ir dėl to skysčių netekimas, pykinimas ir mieguistumas, raumenų spazmai, širdies ritmo sutrikimai (ypač tuomet, kai Jūs kartu vartojate širdies glikozidų esant širdies ritmo sutrikimams).

Pamiršus pavartoti Zofistar Plus

Pamiršus išgerti dozę, išgerkite kitą dozę, kai tik prisiminsite. Tačiau, jeigu netoli kitos dozės vartojimo laikas, praleiskite pamirštą dozę ir vartokite toliau vaisto nustatyta tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Zofistar Plus

Prieš nutraukdami Zofistar Plus vartojimą, visuomet pasitarkite su gydytoju.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *