Zolmitriptan Actavis (5mg) (1)

0
+0 -0

Gamintojas: Actavis Ltd.
Veiklioji medžiaga: Zolmitriptanas
Stiprumas: 5mg

Zolmitriptan Actavis burnoje disperguojamosiose tabletėse yra zolmitriptano. Jis priklauso vaistų, vadinamų triptanais, grupei.

Zolmitriptan Actavis vartojamas migreniniam galvos skausmui malšinti.

Migrenos simptomus gali sukelti galvos kraujagyslių išsiplėtimas. Manoma, kad Zolmitriptan Actavis mažina šių kraujagyslių išsiplėtimą. Tai padeda numalšinti galvos skausmą ir kitus migrenos priepuolio simptomus, pvz., pykinimą, vėmimą bei jautrumą šviesai ir garsui. Zolmitriptan Actavis veikia tik migrenos priepuoliui prasidėjus. Nuo migrenos priepuolio pasireiškimo jis neapsaugo.

Zolmitriptan Actavis (5mg) (1). Vartojimas

Zolmitriptan Actavis visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Zolmitriptan Actavis galite gerti tuoj pat, kai tik prasideda migreninis galvos skausmas. Taip pat vieną kartą vaisto galite gerti ir priepuoliui pasireiškus.

Įprastinė dozė yra viena tabletė (2,5 mg arba 5 mg).

Jeigu migrena per dvi valandas nepraeina arba atsinaujina 24 valandų laikotarpiu, galite gerti kitą tabletę.

Jeigu tabletės migreną malšina nepakankamai, pasakykite gydytojui. Gydytojas gali padidinti dozę iki 5 mg arba pakeisti gydymą.

Didesnės dozės, negu Jums išrašyta, nevartokite.

Daugiau negu 2 dozių per parą vartoti negalima. Jeigu Jums buvo išrašytos 2,5 mg tabletės, didžiausia paros dozė yra 5 mg. Jeigu buvo išrašytos 5 mg tabletės, didžiausia paros dozė yra 10 mg.

Zolmitriptan Actavis 2,5 mg tabletės

Įprastinė dozė yra viena 2,5 mg tabletė (2,5 mg zolmitriptano) arba dvi 2,5 mg tabletės (5 mg zolmitriptano). Jeigu migrenos priepuolis per dvi valandas nepraeina arba 24 valandų laikotarpiu atsinaujina, galite gerti kitą 2,5 mg tabletę (2,5 mg zolmitriptano) arba dvi 2,5 mg tabletes (5 mg zolmitriptano).

Jeigu tabletės migreną malšina nepakankamai, pasakykite gydytojui. Jis gali padidinti dozę iki 5 mg arba pakeisti gydymą.

Didesnės dozės, negu Jums išrašyta, nevartokite.

Daugiau negu 2 dozių per parą vartoti negalima. Jeigu Jums buvo išrašyta gerti vieną 2,5 mg tabletę (2,5 mg zolmitriptano), didžiausia paros dozė yra dvi 2,5 mg tabletės (5 mg zolmitriptano). Jeigu buvo išrašyta gerti dvi 2,5 mg tabletes (5 mg zolmitriptano), didžiausia paros dozė yra keturios 2,5 mg tabletės (10 mg zolmitriptano).

Zolmitriptan Actavis 5 mg tabletės

Įprastinė dozė yra 2,5 mg zolmitriptano arba viena 5 mg tabletė (5 mg zolmitriptano). Jeigu reikia mažesnės, t. y. 2,5 mg dozės, tiekiamos kitos farmacinės formos, kuriose yra tinkamesnis veikliosios medžiagos kiekis. Jeigu migrenos priepuolis per dvi valandas nepraeina arba 24 valandų laikotarpiu atsinaujina, galite gerti kitą tabletę.

Jeigu tabletės migreną malšina nepakankamai, pasakykite gydytojui. Jis gali pakeisti gydymą.

Didesnės dozės, negu Jums išrašyta, nevartokite.

Daugiau negu 2 dozių per parą vartoti negalima. Jeigu Jums buvo išrašyta gerti 2,5 mg zolmitriptano, didžiausia paros dozė yra viena 5 mg tabletė (5 mg zolmitriptano). Jeigu buvo išrašyta gerti 5 mg tabletę (5 mg zolmitriptano), didžiausia paros dozė yra dvi 5 mg tabletės (10 mg zolmitriptano).

Vartojimo instrukcija

1. Praplėškite lizdinę plokštelę. Per foliją tabletės nestumti.

2. Padėkite tabletę ant liežuvio. Kai ji ištirps, su seilėmis nurykite. Kad tabletę nurytumėte, vandens gerti nereikia.

Pavartojus per didelę Zolmitriptan Actavis dozę

Jei išgėrėte daugiau Zolmitriptan Actavis, negu gydytojo skirta, tuojau pat kreipkitės į gydytoją ar vykite į artimiausią ligoninę. Pasiimkite su savimi Zolmitriptan Actavis pakuotę.

Išgėrus per daug burnoje disperguojamųjų tablečių, tarp simptomų gali būti slopinimas.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *