KONKURSAS. Kaip atsipalaiduojate?

Liepos 09, 2014
+10
+10 -0

Ankstyvą pavasarį smalsavome, ką lietuviai slepia savo šaldytuvuose, o šį kartą klausiame ‒ kaip atsipalaiduojate? Praėjus sunkiai darbo dienai vieni traukia susitikti su seniai matytu draugu ir lauko kavinėje atsigerti kavos ar alaus, kiti eina pabėgioti paupiu ar miško takeliu, treti ‒ traukia į masažo saloną. O kaip atsipalaiduojate jūs? 

Konkursas vyksta socialiniame tinkle „Facebook“. Jei turite paskyrą, kviečiame prisijungti ir pasidalinti savo atsipalaidavimo būdais, o gal ir naudingais patarimais, praversiančiais kitiems. Vienas iš įvykdžiusiųjų visas konkurso sąlygas laimės 140 Lt vertės valandos trukmės tailandietišką masažą, kurį atliks profesionali masažo salono „ReflexPoint“ meistrė.

Konkurso sąlygos 

  1. Užsiprenumeruokite „MedGuru.lt“ naujienlaiškį (įrašykite savo el. paštą tam skirtame laukelyje): Prenumeruoti naujienlaiškį »
  2. Prisijunkite prie socialinio tinklo „Facebook“.
  3. Atsakymą į klausimą rašykite po konkurso nuotrauka: Nuotrauka »
  4. Pasidalinkite ja su bičiuliais ir laimėkite 140 Lt vertės valandos trukmės tailandietišką masažą! 

Dovana –  tailandietiškas masažas 

Kadangi dovanojame tik tai, ką patys vertiname, šį kartą laimėtojas gaus dovanų valandos trukmės tailandietišką masažą salone „ReflexPoint“. Masažo salonas įsikūręs Vilniuje, tad jei laimėtojas bus ne vilnietis, bus puiki proga aplankyti sostinę ir pasimėgauti profesionalo atliekamu viso kūno masažu. 

Neseniai studentė Ieva pirmą kartą išbandė tailandietišką masažą ir pasidalijo savo potyriais su „MedGuru.lt“ skaitytojais. Interviu apie tailandietiško masažo naudą ir Ievos įspūdžius rasite čia:
Tailandietiškas masažas – malonus būdas pasirūpinti sveikata »

Laimėtojas 

Konkurso laimėtoją išrinksime burtų keliu jau šį penktadienį, liepos 11 d. 14 val. ir paskelbsime „Facebook“ puslapyje „MedGuru.lt“. Taip pat su laimėtoju susisieksime asmeniškai.

+10
+10 -0
  • Masažas
  • Masažo salonai
  • MedGuru.lt
  • Tailandietiškas masažas

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *