Laimos Vaikulės dieta. Gintarės dienoraštis. II dalis

Kovo 28, 2014 | Dainora Žalpytė
+23
+25 -2

Sėkmingai įveikusi tris Laimos Vaikulės dietos plano dienas, Gintarė buvo gyvybinga ir ryžtingai nusiteikusi, tačiau nepamiršo, jog tai dar tik pusiaukelė užsibrėžto tikslo link. Antrojoje dienoraščio dalyje – merginos pamąstymai apie obuolius, sportą ir plikytus pyragaičius, atradimai, patarimai ir… rezultatai! 

Laimos Vaikulės dieta. Gintarės dienoraštis. I dalis

„Šiandien mano ryžiai daug skanesni ― parduotuvėje išsirinkau įdomiausias rūšis, kurių net nesu ragavusi. Ryte stengiausi suvalgyti jų tiek, kiek tik įstengiau. Keista, bet iki popietės daugiau nieko ir nesinorėjo“, – teigia mergina, antrą dieną besilaikanti Laimos Vaikulės dietos. 

Jei dar neskaitėte pirmosios Gintarės dienoraščio dalies, spauskite čia:
Laimos Vaikulės dieta. Gintarės dienoraštis. II dalis » 

4 diena 

„Ketvirtą dietos dieną kardinaliai keičiasi maisto planas – pirmas tris dienas maitinausi tik ryžiais, o dabar galėsiu lepintis vištiena! Vis dėlto per daug džiūgauti nereikėtų, nes vištiena turi būti paruošta pagal taisykles: be riebalų, aliejaus, padažų ir traškiai apskrudusių odelių. 

Šiandien ruošiau vištienos krūtinėlę garuose, be druskos, tačiau su šiek tiek ekologiškų prieskonių. Skonis buvo nekoks. Nusižengiau taisyklėms ir suvalgiau šiek tiek daržovių. Kai pietų lėkštė liko tuščia, susikroviau daiktus ir išėjau į sporto salę, ten greičiau bėga laikas. 

Atšilęs oras dar labiau motyvuoja sportuoti ir lieknėti, juk tuoj prasidės trumpų suknelių sezonas. Mano ketvirtoji diena baigėsi puodeliu žalios arbatos su imbieru ir citrina“, – pasakojo dvidešimt vienerių metų vilnietė Gintarė, jau įveikusi pusę Laimos Vaikulės devynių dienų dietos laikotarpio. 

5 diena 

„O šis vakaras nuodėmingas – atvyko draugė, nešina plikytais pyragaičiais su šokolado glaistu.‟ „Ryte – vanduo ir žalioji arbata. Įtariu, kad po keturių dienų jos daugiau niekada nebegersiu. Vėlyviems pietums – virta vištienos krūtinėlė, žiupsnelis prieskonių, jokios druskos. Kiek nesuvalgau, pasišildau vakare. O šis vakaras nuodėmingas – atvyko draugė, nešina plikytais pyragaičiais su šokolado glaistu. Kvepiantys, minkšti, sakė, ką tik iš kepyklos. Griebiu vieną ir suvalgau nei kiek nesigailėdama, o po to galvoju, kad nusižengti buvo verta. 

Dieta – įdomus reiškinys, maitindamasi įprastu rėžimu niekada nepažvelgdavau į plikytus pyragaičius kepyklų lentynose, o dabar man atrodo, kad tai pats didžiausias kulinarinis šedevras“, – penktosios dienos vakarą linksmais pamąstymais dalijosi mergina. 

6 diena 

Išmaniųjų telefonų mobiliosios aplikacijos motyvuoja siekti geresnių rezultatų„Paskutinė vištienos diena. Keista, bet visai nesijaučiu badaujanti, mat vištienos krūtinėlės porcijos kasdien vis didėja. Dėl treniruočių sporto klube jaučiuosi energinga ir geros nuotaikos. Šilti vakarai – džiaugsmas visoms, taupančioms arba neturinčioms laiko lankytis sporto klube. Lauke sportuoti nieko nekainuoja! Pasirinkite vaizdingą maršrutą, į telefoną įsirašykite mėgstamų dainų ir pajusite, jog bėgimas – ne kančia, o malonumas. 

Mane labai motyvuoja įvairios išmaniųjų telefonų mobiliosios aplikacijos, programėlės, kurios skaičiuoja, kiek kilometrų nubėgu, nustato mano bėgimo greitį, rodo net „sudegintų“ kalorijų skaičių. 

Visas šešias Laimos Vaikulės dietos dienas sąžiningai išgeriu po 1‒2 litrus vandens, man tai neįprasta, bet šios taisyklės žadu laikytis visuomet. Pradedu gudrauti: garuose virtą vištieną supjaustau gabaliukais, pridedu salotų lapų – vis kažkas naujo. Nuo rytojaus prasideda sunkiausias išbandymas, kaip sakoma, finišo tiesioji“, − šmaikštavo Gintarė. 

1 2
+23
+25 -2
  • Nutukimas
  • Bulimija
  • Anoreksija
  • Dieta
  • Ryžiai
  • Laimos Vaikulės dieta
  • Sporto nauda
  • Dietologai
  • Sporto klubai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *