Laimos Vaikulės dieta. Gintarės dienoraštis. II dalis

Kovo 28, 2014 | Dainora Žalpytė
+23
+25 -2

Laimos Vaikulės dieta. Gintarės dienoraštis. II dalis

7 diena

Kalbėdama apie laukiančius sunkiausius išbandymus, mergina neklydo. Pagal Laimos Vaikulės dietos planą nuo šiandien tris dienas reikėtų valgyti vien obuolius. Atrodo neįtikėtina ir vargu, ar įmanoma, tačiau Gintarė mums pasakoja, kaip šį valios išbandymą galima įveikti. 

„Nesu obuolių mėgėja, dažniausiai jų išvis nevalgau, tad šios trys paskutinės dietos dienos mane labiausiai gąsdino. Pusryčiams užteko kelių obuolių su arbata, tačiau pietums jau norėjosi šilto ir skanaus maisto. Ir vėl pradėjau gudrauti: sudėjau obuolius į sulčiaspaudę, kad skonis nebūtų toks nuobodus, pagardinau cinamonu ir pasigaminau šviežių obuolių sulčių. Taip nudžiugau atradusi tokią alternatyvą! Vakarienei į sulčiaspaudę įmečiau ir morkytę, kuri visiškai pakeitė skonį. Nors ir truputį nusižengiau, jaučiausi patenkinta savo atradimu, o svarbiausia ‒ buvau soti.“ 

8 diena 

„Pirmąkart džiaugiuosi, kad universitete susikaupė daug darbų ir atsiskaitymų. Taip lengviau nukreipti mintis ir išnaudoti laiką, kurio nebelieka nuobodžiavimui ir užkandžiavimui prie televizoriaus ar kompiuterio. Vis dažniau mintyse imu planuoti, ką ypatingo norėčiau suvalgyti poryt, kai baigsis ši dieta. Turbūt tai bus sušiai. 

Sulčiaspaudė tapo mano geriausia drauge, nes bent tris kartus per dieną improvizuoju kurdama naujus obuolių sulčių skonius. Svarbu įsidėmėti, jog jei dietos metu norėsite obuolius maišyti su kitais vaisiais ar daržovėmis, turėtumėte rinktis ne bananus ar vynuoges, o greipfrutą arba morką. Žinoma, čia jau mano kūryba ir pagal Laimos Vaikulės dietos planą tokie pagardinimai tikrai nenumatyti“, – paskutinės dietos dienos išvakarėse savo atradimais dalijosi mergina. 

9 diena 

GintarėŠiandien – paskutinioji Gintarės išbandymų diena. 

„Nuo pat ryto – gera nuotaika, nors į obuolius net pažiūrėti nebesinori. Labai smalsu dėl rezultato, bet svarstykles iš po lovos trauksiu tik rytoj. Geriu žaliąją arbatą pusryčiams ir skubu į treniruotę sporto klube. Nors lankausi jame tik kiek ilgiau nei savaitę, po dietos nežadu sustoti. Atradau smagių ir naudingų grupinių treniruočių, kurios gerina ne tik kūno formas, bet ir savijautą. 

Pietų metu sumaniau palyginti, kuo skiriasi lietuviškų ir atvežtinių obuolių skonis. Patikėkite, skiriasi! Dešimtą valandą vakare jau kloju lovą ir einu miegoti, taip norisi greičiau sulaukti rytdienos“, – apie paskutinę dietos dieną su džiaugsmu kalbėjo Gintarė. 

10 diena, arba pirmasis rytas po dietos. Rezultatai 

Devynias dienas pagal Laimos Vaikulės dietos planą lieknėjusi Gintarė šiandien gali ramiai atsikvėpti – išbandymai baigėsi. 

„Nesijaučiu labai išalkusi, organizmas nenusilpo, energijos taip pat netrūksta. Viskas dėl to, jog valgiau didelėmis porcijomis, retkarčiais nusižengdavau taisyklėms ir įsiklausydavau, ko prašo mano organizmas. Manau, tai svarbu. 

Lieknėjimo metu merginos dažnai išvis atsisako maisto produktų arba valgo saujos dydžio porcijas ir nuolat kenčia alkį. Stengiausi to išvengti. Dabar svarbu lėtai grįžti į normalų rėžimą, neapleisti sporto, rinktis sveiką maistą, riboti cukraus ir kitų nenaudingų medžiagų kiekį“, – pozityviai apibendrina devynių dienų išbandymą įveikusi mergina. 

Nors Gintarė įsitikinusi, kad svarbiausia ne skaičiai, kuriuos rodo svarstyklės, o gera savijauta ir organizmo detoksikacija, ji sutiko paskelbti rezultatus – dabartinis merginos svoris 59 kg. Taigi pavyko atsikratyti (nors tai ir nebuvo tikslas) 5 kilogramų! Dietos pradžioje mergina svėrė 64 kg.

„Sulieknėjau penkiais kilogramais, dabar reikia rūpintis tuo, kad jie nesugrįžtų“, – įsitikinusi eksperimento dalyvė. 

Sveikiname Gintarę savo valia ir užsispyrimu pasiekusią tokių gerų rezultatų, gerbiame už drąsą ir pasiryžimą ir dėkojame už naudingus patarimus, kurie, tikime, taps gera motyvacija visiems, siekiantiems sulieknėti. Linkime sėkmės!

Ką daryti, kad numesti kilogramai nesugrįžtų? 

„Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie laikėsi dietų ir sėkmingai išlaikė savo idealų svorį, mankštinosi bent penkias valandas per savaitę.“

Jei laikėtės dietos ir norite išlaikyti pasiektą svorį, spauskite čia:
Ką daryti, kad numesti kilogramai nesugrįžtų? »

 

© Nuotraukų autorė Dainora Žalpytė

1 2
+23
+25 -2
  • Nutukimas
  • Bulimija
  • Anoreksija
  • Dieta
  • Ryžiai
  • Laimos Vaikulės dieta
  • Sporto nauda
  • Dietologai
  • Sporto klubai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *