Saulės akmuo gintaras ne tik puošia, bet ir gydo

Sausio 23, 2015 | Kamilė Kogstaitė | Reklama
+20
+23 -3

Gintaras ir SPA procedūros

Gintaras kosmetikos ir higienos priemonėse 

Termiškai apdorojant gintaro akmenį, iš jo išgaunama gintaro rūgštis ir aliejus. Pati gintaro rūgštis primena citrinų rūgštį – tai balti kristalų pavidalo milteliai. Aliejus pasižymi aštriu kvapu ir yra tamsiai rudos spalvos. Rūgštis ir aliejus – pagrindiniai ingredientai, naudojami gintaro kosmetikoje. Iš jų kuriami specialūs šveitikliai, drėkinamieji kremai, priemonės nuo raukšlių, valomieji geliai. 

Gintaro kosmetika vertinama dėl ypatingo poveikio odai. Naudojant tokio tipo kosmetiką, gražėja veido ir kūno oda, ji tampa švaresnė, labiau spindi. Gintaro aliejus padeda odai išsausėjus, o prausiant veidą su gintaro muilu, spuogelių, žaizdelių kaipmat nebelieka. Priemonės su gintaru taip pat apsaugo nuo žalingų ultravioletinių spindulių. 

Masažai ir SPA procedūros su gintaru 

Procedūrų ir masažų metu dažniausiai naudojama gintaro pudra, kuri gaunama sutrynus gintarą. Gintaro pudra maloniai kvepia sakais. Atpalaiduojamojo masažo metu ja ištepamas ir įtrinamas kūnas. Masažo malonumai neatsiejami nuo ypatingų kvapų: dažnai darant masažus naudojama ne tik pudra, bet ir gintaro smilkalai, kurie turi antiseptinių savybių. 

Gintaras taip pat gydo celiulitą! Masažuojant problemines vietas stambesniais gintaro grūdeliais, pasiekiamas gilesnis poodinis sluoksnis, o tai – puiki profilaktinė priemonė nuo celiulito. 

Kur galima išbandyti procedūras su gintaru? 

Gintaro akmenys naudojami ne tik gaminant kosmetikos priemones, bet ir grožio procedūrų metu. Tokių terapijų metu gerėja ląstelių medžiagų apykaita, išsivalo oda, ji tampa elastinga, stangri. Su gintaru susijusias procedūras galite išbandyti ir patys namuose, tačiau bent jau pirmajam kartui rekomenduotina rinktis profesionalias paslaugas, kurių metu galėsite pasikonsultuoti su specialistais. 

Profesionalias procedūras, kuriose naudojamas gintaras, galima išbandyti Trakuose įsikūrusiame SPA ir sveikatingumo centre „Trasalis“. Čia siūlomi net keturi procedūrų kompleksai su gintaru. Jų metu galima lepintis apsilankymais garinėje pirtyje ir infrasaunoje. Taip pat procedūrų metu atliekamas kūno šveitimas gintaro dulkėmis ir smėliu, masažas su gintaro ryšulėliais, aliejumi ir veido masažas su gintaro kabošonais. 

Efektyvios gintaro terapijos padeda kenčiantiesiems nuo nuolatinio streso, įtampos. Procedūrų metu stiprinamos kraujagyslės, gerinamas audinių aprūpinimas krauju, mažinami gerklės skausmai, stiprinamas imunitetas. Procedūromis gali mėgautis tiek moterys, tiek vyrai. Moterims siūloma atpalaiduojamoji terapija, vyrams – tonizuojančioji. Po profesionalų atliktų procedūrų ženkliai pagerėja savijauta, atsiranda jėgų, energijos, o oda tampa tarsi šilkinė. Po procedūrų kviečiama pasimėgauti specialia gintaro arbata. 

Gintaras – mūsų protėvių vertintas gydomasis akmuo, kurį šiuolaikinių technologijų dėka galime atrasti iš naujo. Nereikia pamiršti, jog šis akmuo atlieka ne vien papuošalo funkciją, bet ir stiprina mūsų sveikatą. Atraskite gintarą iš naujo ir džiaukitės geresne savijauta!

1 2
+20
+23 -3
  • Angina
  • Šlapimo pūslės uždegimas
  • Dantenų kraujavimas
  • SPA centrai
  • Imuniteto stiprinimas
  • Sąnariu skausmai
  • Skydliaukės veikla
  • Gintaras

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *