LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Kazlų Rūdos skyrius

0
+0 -0

Adresas: Kazlų Rūda
Žiūrėti žemėlapyje
Tel.: +370 (684) 52252
El. paštas: kazluruda@liaudiespartija.lt
Įmonės kodas: 302500733

Filialai

Lietuvos liaudies partija

Adresas: A. Stulginskio g. 4/7, 01115, Vilnius
Tel.: +370 (5) 2641284
El. paštas: info@liaudiespartija.lt
Tinklalapis: www.liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Akmenės skyrius

Adresas: Naujoji Akmenė
Tel.: +370 (629) 69127
El. paštas: akmene@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Alytaus skyrius

Adresas: Alytus
Tel.: +370 (684) 41008
El. paštas: alytus@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Biržų skyrius

Adresas: Biržai
Tel.: +370 (603) 14732
El. paštas: birzai@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Ignalinos skyrius

Adresas: Ignalina
Tel.: +370 (606) 11306
El. paštas: ignalina@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Jonavos skyrius

Adresas: Jonava
Tel.: +370 (650) 68813
El. paštas: jonava@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Jurbarko skyrius

Adresas: Jurbarkas
Tel.: +370 (699) 57425
El. paštas: jurbarkas@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Kauno r. skyrius

Adresas: Kaunas
Tel.: +370 (618) 07088
El. paštas: kaunoraj@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Kauno skyrius

Adresas: Kaunas
Tel.: +370 (611) 11918
El. paštas: kaunas@liaudiespartija.lt

Lietuvos liaudies partija, Klaipėdos r. skyrius

Adresas: Klaipėda
Tel.: +370 (659) 60667
El. paštas: klaipedosraj@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Klaipėdos skyrius

Adresas: Klaipėda
Tel.: +370 (699) 19362
El. paštas: klaipeda@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Kretingos skyrius

Adresas: Kretinga
Tel.: +370 (604) 07122
El. paštas: kretinga@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Marijampolės skyrius

Adresas: Marijampolė
Tel.: +370 (655) 57087
El. paštas: marijampole@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Mažeikių skyrius

Adresas: Mažeikiai
Tel.: +370 (686) 37144
El. paštas: mazeikiai@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Molėtų skyrius

Adresas: Molėtai
Tel.: +370 (682) 36774
El. paštas: moletai@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Palangos skyrius

Adresas: Palanga
Tel.: +370 (680) 36636
El. paštas: palanga@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Panevėžio skyrius

Adresas: Panevėžys
Tel.: +370 (602) 75545
El. paštas: panevezys@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Rietavo skyrius

Adresas: Rietavas
Tel.: +370 (656) 23139
El. paštas: rietavas@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Šiaulių skyrius

Adresas: Šiauliai
Tel.: +370 (652) 77598
El. paštas: siauliai@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Šilalės skyrius

Adresas: Šilalė
Tel.: +370 (655) 13943
El. paštas: silale@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Šilutės skyrius

Adresas: Šilutė
Tel.: +370 (650) 73553
El. paštas: silute@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Švenčionių skyrius

Adresas: Švenčionys
Tel.: +370 (698) 15109
El. paštas: svencionys@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Tauragės skyrius

Adresas: Tauragė
Tel.: +370 (654) 57020
El. paštas: taurage@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Telšių skyrius

Adresas: Telšiai
Tel.: +370 (698) 08463
El. paštas: telsiai@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Utenos skyrius

Adresas: Utena
Tel.: +370 (620) 86554
El. paštas: utena@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Vilniaus r. skyrius

Adresas: Vilnius
Tel.: +370 (650) 23337
El. paštas: vilniausraj@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Vilniaus skyrius

Adresas: Vilnius
Tel.: +370 (5) 2641284
El. paštas: vilnius@liaudiespartija.lt

LIETUVOS LIAUDIES PARTIJA, Visagino skyrius

Adresas: Visaginas
Tel.: +370 (620) 61769
El. paštas: visaginas@liaudiespartija.lt

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas.