ARICEPT (5mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Pfizer PGM
Veiklioji medžiaga: Donepezilo hidrochloridas
Stiprumas: 5mg
Grupė: Nervų sistemai, Receptiniai

ARICEPT (donepezilo hidrochloridas) priklauso vaistų, vadinamų acetilcholinesterazės inhibitoriais, grupei. Šiuo vaistu gydomi demencijos sergant lengva ir vidutinio sunkumo Alzheimer’io liga simptomai. Šiuo vaistu gydomi tik suaugusieji.

ARICEPT (5mg). Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kaip ir kokiomis dozėmis vartoti ARICEPT?

ARICEPT tabletę vartokite vakare prieš miegą, užsigerdami vandeniu.

Priklausomai nuo šio vaisto vartojimo trukmės ir gydytojo rekomendacijų, gali prireikti vartoti įvairaus stiprumo tabletes. Paprastai iš pradžių kas vakarą vartojama po 5 mg (vieną baltą tabletę). Praėjus mėnesiui, gydytojas gali nurodyti kas vakarą vartoti po 10 mg (vieną geltoną tabletę). Didžiausia rekomenduojama dozė – kas vakarą po 10 mg.

Kaip ir kiek laiko vartoti ARICEPT, rekomenduos gydytojas arba vaistininkas. Vykdykite jų rekomendacijas. Be gydytojo nurodymo keisti šio vaisto dozės negalima. Nutraukti tablečių vartojimo be gydytojo nurodymo negalima.

Kiek laiko reikės vartoti ARICEPT?

Kiek laiko vartoti ARICEPT, pasakys gydytojas arba vaistininkas. Vartojant šį vaistą, reikės periodiškai lankytis pas gydytoją, kad jis įvertintų vaisto poveikį ir ligos simptomus.

Ką daryti pavartojus per didelę ARICEPT dozę?

Ką daryti išgėrus per daug tablečių?

Vartoti daugiau kaip po vieną tabletę per parą NEGALIMA. Jeigu išgėrėte per didelę dozę, apie tai nedelsdami praneškite savo gydytojui. Jeigu jo rasti negalite, nedelsdami kreipkitės į artimiausios ligoninės priėmimo skyrių. Vykdami į ligoninę, paimkite tabletes ir vaisto pakuotę, kad gydytojas žinotų, kokio vaisto išgėrėte.

Pamiršus pavartoti ARICEPT

Ką daryti užmiršus išgerti šio vaisto?

Jeigu užmiršote išgerti tabletę, išgerkite vieną tabletę kitą vakarą įprastu laiku. Jeigu šio vaisto negėrėte ilgiau kaip savaitę, prieš tęsdami tablečių vartojimą, apie tai pasakykite gydytojui.

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

Nustojus vartoti ARICEPT

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *