Fluorouracil Accord

0
+0 -0

Gamintojas: Accord Healthcare Limited,
Veiklioji medžiaga: Fluorouracilas
Stiprumas: 50mg/ml
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Jūsų vaisto pavadinimas yra Fluorouracil Accord 50 mg/ml injekcinis/infuzinis tirpalas, tačiau toliau šiame lapelyje jis bus vadinamas Fluorouracil Accord.

Kas yra Fluorouracil Accord?

Fluorouracil Accord sudėtyje yra veikliosios medžiagos fluorouracilo. Tai vaistas nuo vėžio.

Kam vartojamas Fluorouracil Accord?

Fluorouracil Accord gydomos daugelis dažnai pasireiškiančio vėžio rūšių, ypač storosios žarnos ir krūties vėžys. Šio vaisto galima vartoti kartu su kitais preparatais nuo vėžio bei gydant spinduliais.

Fluorouracil Accord. Vartojimas

Vaisto dozė, kuri bus skirta Jums, priklauso nuo Jūsų medicininės būklės, kūno svorio, nuo to, ar nebuvote neseniai operuotas, bei nuo to, kaip dirba Jūsų kepenys ir inkstai. Be to, dozė priklausys ir nuo kraujo tyrimo rezultatų. Paros dozė negali būti didesnė kaip 1 g. Pirmojo gydymo kurso metu vaisto gali būti vartojama kasdien arba kas savaitę. Vėlesni kursai gali būti skiriami atsižvelgiant į Jūsų reakciją į gydymą. Be to, gydymas gali būti derinamas su gydymu spinduliais.

Šis vaistas prieš vartojimą gali būti skiedžiamas gliukozės ar natrio chlorido tirpalu arba injekciniu vandeniu. Vaisto bus vartojama į veną arba arteriją: jei į veną, bus atliekama arba įprasta injekcija, arba lėtai lašinama (infuzuojama), jei į arteriją, bus infuzuojama.

Pavartojus per didelę Fluorouracil Accord dozę

Šio vaisto Jums bus injekuojama ar infuzuojama ligoninėje, todėl suvartoti per mažą ar per didelę dozę beveik neįmanoma, tačiau jei kas nors Jums kelia susirūpinimą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Gydymo Fluorouracil Accord metu reikės atlikti kraujo tyrimus, kad būtų patikrintas ląstelių kiekis Jūsų kraujyje. Jei baltųjų kraujo ląstelių kiekis sumažės per daug, gydymas gali būti sustabdytas.

Pavartojus per didelę fluorouracilo dozę, gali atsirasti pykinimas, vėmimas, viduriavimas, sunkus gleivinės uždegimas, virškinimo trakto opų bei kraujavimas iš jo. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *