Leflunomide Sandoz

0
+0 -0

Gamintojas: PREPARATO CHARAKTERISTIKŲ SANTRAUKA
Veiklioji medžiaga: Leflunomidas
Stiprumas: 20mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Leflunomide Sandoz priklauso medikamentų, vadinamų antireumatiniais vaistais, grupei.

Leflunomide Sandoz yra vartojamas suaugusių pacientų aktyvaus reumatoidinio artrito gydymui.

Reumatoidinio artrito simptomai yra sąnarių uždegimas, patinimas, judesių pasunkėjimas ir skausmas. Kiti simptomai, kurie paveikia visą organizmą, yra apetito netekimas, karščiavimas, energingumo netekimas ir mažakraujystė (raudonųjų kraujo ląstelių stoka).

Leflunomide Sandoz. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama pradinė Leflunomide Sandoz paros dozė yra viena 100 mg tabletė Ji suvartojama iš karto. Šią dozę reikia gerti tris paras. Po to daugumai pacientų reikia vartoti:

reumatoidinio artrito gydymui, atsižvelgiant į ligos sunkumą, 10 arba 20 mg Leflunomide Sandoz kartą per parą;Tabletę nurykite nepažeistą, užgerdami dideliu kiekiu vandens.Kol pajusite savo būklės pagerėjimą, gali praeiti maždaug keturios savaitės ar daugiau. Kai kurių pacientų savijauta gali toliau gerėti praėjus net 4-6 gydymo mėnesiams.Paprastai Leflunomide Sandoz Jūs turėsite vartoti ilgą laiką.Pavartojus per didelę Leflunomide Sandoz dozęJei Leflunomide Sandoz išgėrėte daugiau negu reikia, kreipkitės į savo gydytoją ar pasitarkite su kitu mediku. Jeigu įmanoma, pasiimkite su savimi savo tabletes ar dėžutę, kad parodytumėte gydytojui.Pamiršus pavartoti Leflunomide SandozPamiršus suvartoti dozę, išgerkite ją, kai tik prisiminsite, nebent greitai būtų laikas gerti kitą dozę. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *