Letrozole SanoSwiss

0
+0 -0

Gamintojas: Synthon BV
Veiklioji medžiaga: Letrozolas
Stiprumas: 2,5mg
Grupė: Antinavikiniai ir stiprinantys imuninę sistemą, Receptiniai, Kompensuojamieji

Letrozolas priklauso vaistų, vadinamų aromatazės inhibitoriais, grupei. Šie vaistai skiriami hormoniniam (endokrininiam) krūties vėžio gydymui. Dažnai krūties vėžio augimą skatina moteriški lytiniai hormonai – estrogenai. Letrozolas slopina fermentą (aromatazę), kuris dalyvauja estrogenų gamyboje, ir taip mažina estrogenų kiekį organizme. Dėl to naviko ląstelių augimas ir (ar) plitimas į kitas organizmo sritis sulėtėja ar sustoja.

Letrozolas vartojamas krūties vėžiui išvengti. Gali būti taikomas pirmaeilis gydymas šiuo vaistu po krūties operacijos arba po penkerių metų gydymo tamoksifenu.

Letrozolą taip pat galima vartoti krūties naviko plitimui į kitas organizmo sritis išvengti pacientėms, kurios serga progresavusia liga.

Letrozolu galima gydyti:

krūties vėžį, kai nustatoma estrogenų receptorių,

ir tik moteris po menopauzės (t. y. po to, kai išnyksta mėnesinės).

Letrozole SanoSwiss. Vartojimas

Letrozolą visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Reikia nuryti visą tabletę užgeriant stikline vandens ar kitokio gėrimo.Įprasta dozė yra viena tabletė vieną kartą per parą.

Senyviems pacientams ar pacientams, kurie serga lengvu inkstų funkcijos sutrikimu, dozės keisti nereikia.Pavartojus per didelę Letrozole SanoSwiss 2,5 mg, plėvele dengtos tabletėsJeigu išgėrėte per daug letrozolo arba kas nors kitas atsitiktinai išgėrė šių tablečių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar ligoninę.Pamiršus pavartoti Letrozole SanoSwiss 2,5 mg, plėvele dengtos tabletėsNegalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Pamirštąją dozę praleiskite ir toliau tabletes vartokite įprastu laiku.Nustojus vartoti Letrozole SanoSwiss 2,5 mg, plėvele dengtos tabletėsNet jeigu jaučiatės gerai, nenustokite vartoti letrozolo tol, kol nenurodys gydytojas. Gydymo trukmę nurodys gydytojas. Gali prireikti gydytis keletą mėnesių ar net metų.Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *