PARACETAMOL-GRINDEKS

0
+0 -0

Gamintojas: AS GRINDEKS
Veiklioji medžiaga: Paracetamolis
Stiprumas: 500mg
Grupė: Nuo gripo ir peršalimo

PARACETAMOL – GRINDEKS vartojamas karščiavimui mažinti ir silpnam ar vidutinio stiprumo skausmui malšinti.

PARACETAMOL-GRINDEKS. Vartojimas

PARACETAMOL-GRINDEKS visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta dozė yra:

Suaugusiems, senyviems pacientams ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: po 1–2 tabletes (0,5–1 g) kas 4–6 valandas pagal poreikį, didžiausia paros dozė – 8 tabletės (4 g) per kelis kartus.

6–12 metų vaikams: po 0,5–1 tabletę (250–500 mg) kas 6–8 valandas, didžiausia paros dozė – 4 tabletės (2 g) per kelis kartus.

Jaunesniems kaip 6 metų vaikams šios vaisto formos vartoti negalima, nes vaisto dozė per didelė.

Paciento būklei pagerėjus, vaisto vartojimas gali būti nutrauktas.

Jei manote, kad PARACETAMOL-GRINDEKS veikia per stipriai ar per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.Pavartojus per didelę PARACETAMOL-GRINDEKS dozę

Suaugusiesiems didesnė kaip 15 tablečių dozė yra toksiška. Paracetamolio perdozavimo simptomai, pasireiškiantys per pirmąsias 24 valandas, yra: blyškumas, pykinimas, vėmimas, apetito praradimas ir pilvo skausmas. Pacientams, kuriems yra alkoholio sukeltas kepenų pažeidimas, net ir nesant kepenų cirozės požymių, yra didesnis perdozavimo pavojus. Kepenų pažeidimas gali pasireikšti praėjus 12–48 val. po vaisto vartojimo. Perdozavus vaisto ar įtariant, kad jo gali būti perdozuota, būtina nedelsiant pradėti gydymą (net jei nėra jokių perdozavimo požymių). Galima sukelti vėmimą ir duoti aktyvintosios anglies.

Perdozavus vaisto ar įtariant, kad jo gali būti perdozuota, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją. Pasiimkite vaisto pakuotę kartu su savimi. Pasakykite gydytojui apie suteiktos pirmosios pagalbos priemones.Pamiršus pavartoti PARACETAMOL-GRINDEKS

Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *