Vagisan

0
+0 -0

Gamintojas: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel
Veiklioji medžiaga: Pieno rūgštis, Natrio laktatas

Vagisan yra baltos, lygiu paviršiumi, torpedos formos ovulės. Jos supakuotos po 7 ovules į lizdines plokšteles, pagamintas iš PVC/ PVDC/PE folijos. Kartoninėje dėžutėje yra viena lizdinė plokštelė.

Papildoma priemonė pieno rūgšties kiekiui makštyje atstatyti, sergant lėtiniu ar besikartojančiu lengvo ar vidutinio sunkumo makšties uždegimu (bakterijų sukeltu makšties uždegimu, nespecifiniu makšties uždegimu).

Vagisan. Vartojimas

Vagisan visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

Vieną ovulę kasdien įkišti į makštį. Vakare, nusiplovę rankas, įkiškite ovulę giliai į makštį. Tai patogiausia atlikti gulint ant nugaros, šiek tiek sulenkus kojas. Gydymo trukmė – 5-7 dienos. Norėdami išimti ovulę iš lizdinės pakuotės, suimkite pirštais abu folijos lapelius ties ovulės viršūne ir plėškite juos, kaip parodyta paveikslėlyje.

Jei makštis santykinai sausa, prieš įkišant į makštį ovulę, ją reikia gerai sudrėkinti tekančiu vandeniu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dėl ypač gero ovulių tirpumo gali padidėti vandeningų išskyrų kiekis, bet tai neturi jokios ypatingos reikšmės.

Siūloma naudotis higieniniais įklotais.Pamiršus pavartoti Vagisan

Praleidus dozę vieną kartą, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Vartokite vaistą toliau nustatyta tvarka.Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Vagisan vartojimą

Jei vaisto vartojimą nutraukėte ilgesniam laikui ar baigėte gydymą pernelyg anksti, gydymo rezultatai bus nepakankami

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *