Vancomycin PharmaSwiss (500mg)

0
+0 -0

Gamintojas: Hikma Italia S.pA.
Veiklioji medžiaga: Vankomicinas
Stiprumas: 500mg

Vankomicinas yra antibiotikas (glikopeptidas). Šiais vaistais gydomos bakterijų sukeltos infekcinės ligos.

Vancomycin PharmaSwiss gydomos sunkios infekcinės ligos, sukeltos bakterijų, kurios gali būti atsparios kitokiems antibiotikams. Šiuo vaistu gydomi pacientai, kurie nereaguoja arba blogai reaguoja į gydymą kitokiais antibiotikais.

Šiuo vaistu gydomos įvairios sunkios širdies vidinio dangalo ar vožtuvų, plaučių, kaulų ar minkštųjų audinių infekcinės ligos.

Šį vaistą galima vartoti ir prieš kai kurias chirurgines operacijas ir po jų infekcijos profilaktikai.

Be to, Vancomycin PharmaSwiss galima vartoti per burną gydant sunkų storosios žarnos uždegimą (pseudomembraninį kolitą).

Vancomycin PharmaSwiss (500mg). Vartojimas

Jums gulint ligoninėje, Vancomycin PharmaSwiss infuziją suleis medicinos personalas, tai reiškia, kad vaistas pateks į Jūsų organizmą iš infuzijų butelio ar maišo per infuzijų vamzdelį, įdurtą į vieną Jūsų kraujagyslių. Gydytojas ar slaugytoja vankomiciną visada suleis į kraują, o ne į raumenis. Prieš vartojant, Vancomycin PharmaSwiss bus praskiestas ir lėtai, ne greičiau kaip per 60 minučių bus suleistas į Jūsų veną. Išskirtiniais atvejais vankomiciną galima vartoti per burną.



Gydytojas nuspręs, kiek šio vaisto reikia suvartoti ir kiek laiko truks gydymas.



Dozavimas

Dozė, kurią skirs vartoti gydytojas, priklauso nuo Jūsų amžiaus, infekcinės ligos, kuria sergate, inkstų funkcijos, gebėjimo girdėti ir kitų vaistų, kuriuos galbūt vartosite kartu.



Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai. Įprasta dozė yra 2000 mg per parą, padalyta į dvi ar keturias lygias dalis.



Jaunesni kaip 12 metų vaikai. Atsižvelgiant į vaiko kūno svorį, bus vartojamos mažesnės dozės.



Pacientai, kurie serga inkstų funkcijos sutrikimu, senyvi pacientai ir prieš laiką gimę naujagimiai ar kūdikiai. Gydytojas sumažins vaisto dozę arba pailgins pertrauką tarp dviejų vaisto dozių.



Vartojimas per burną. Vienintelė vankomicino vartojimo per burną indikacija yra tam tikros storosios žarnos ligos (pseudomembraninio kolito) gydymas. Įprasta paros dozė yra 125 mg (2,5 ml), padalyta į keturias lygias dalis, kurią reikia vartoti 7-10 parų.



Gydant vaikus, atsižvelgiant į jų kūno svorį, bus vartojamos mažesnės dozės.



Negalima vartoti didesnės kaip 2000 mg paros dozės.



Gydymo metu bus atliekami kraujo ir šlapimo tyrimai bei gali būti atliekami klausos tyrimai, kad būtų galima sužinoti, ar nepasir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/medguru/domains/medguru.lt/public_html/wp-content/themes/medguru/template-parts/drugs/drugs-item-related.php on line 20

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *