Dainininkė Asta Pilypaitė: „Batus geriausia rinktis kartu su vaikais“

Rugsėjo 17, 2015 | Reklama
+1
+1 -0

Viena populiariausių Lietuvos atlikėjų, puikiai visiems žinoma Asta Pilypaitė šalia koncertų ir daugybės kitos veiklos visuomet randa laiko savo dukroms. O kur mergaitės – ten ir batai! Batų ieškoti  merginos visada traukia kartu.

Astos Pilypaitės šeima – moteriška. Ji augina dvi mergaites – paauglę Saulę ir jaunėlę Rūtą, tad vaikščiojimas po parduotuves joms – natūralus ir dažnas procesas. „Mano mergaitės jau domisi mada, jos naujovėmis, mėgsta drabužių ir batų paieškas ir turi tam daug daugiau kantrybės nei aš“, nusijuokia Asta. „Žinau, kad išėjus apsipirkti, teks nueiti ne vieną kilometrą.“

Jei moterys ir gali šiek tiek pakentėti, avėdamos aukštakulnius, vaikams tai visiškai nepriimtina

Dukros avalynę renkasi pagal savo skonį

Dukroms augant, keičiasi ir mamos pagalba renkantis batus. Anksčiau Asta avalynę mergaitėms pirko vadovaudamasi savo batų vertinimo kriterijais. Šiandien ji turi atsižvelgti ir į dukrų norus ir stilių. „Dabar viena batų savo dukroms niekada neperku, visuomet einame kartu. Vienąkart jau pasimokiau – išrinkau, mano nuomone, puikius batus – patogius, tvirtus, kokybiškus, bet dukrai nepatiko ir tiek. Taip niekada jų ir neapsiavė“, – šypsosi Asta. Renkant pirmuosius batukus, dainininkei svarbiausi kriterijai buvo tinkamai pritaikyti batukus prie besivystančių pėdučių: taisyklingi išlenkimai, batai tinkamo dydžio, kad nesmuktų ir nespaustų, o vaikas jaustųsi laisvai.

„Miegas ant pilvo labai apkrauna nugarą, tad patariama šios pozos vengti. Jei kitaip nepavyksta užmigti, po klubais pasidėkite pagalvę”

Daugiau skaitykite:

9 būdai, kaip nugalėti nugaros skausmą

Dukros – stiliaus patarėjos

Dabar, kai A. Pilypaitės mergaitės jau paaugusios, joms labai svarbi ir avalynės išvaizda. „Rūta ir Saulė jau pastebi, kurie batai madingi, kurie ne. Įtaką joms daro ir reklamos, ir parduotuvių vitrinos, ir klasės draugai. Ypač batų stilius svarbus mažylei – ji anksti pradėjo reikšti savo nuomonę. Be to, mažoji taip pat niekad nepraleidžia progos apsiavus mamos batus pasivaikščioti po namus ir pasižiūrėti į veidrodį“, – pasakoja dainininkė.

Ji džiaugiasi, kad dukros rūpinasi ne tik savo avalyne, bet taip pat yra mamos stilistės ir patarėjos. „Žinoma, dukros visuomet įvertina mano naujus pirkinius, pasako savo nuomonę. Ne kartą net esu grąžinusi batų porą, nes ši nesulaukė tinkamo dukrų įvertinimo“, – juokiasi Asta.

1 2
+1
+1 -0
  • Ortopedija
  • Pediatrai
  • Ortopedijos prekės
  • Bėgimo bateliai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *