Maistas, kurio negalima valgyti katėms

Vasario 27, 2015 | Aurika Kolpakovaitė
+33
+43 -10

Nors pagrindinė maisto funkcija – palaikyti gyvybę ir aprūpinti organizmą reikiamomis medžiagomis, vis dėlto dažnai maistui suteikiama kur kas daugiau reikšmės. Gardesnio kąsnelio vaikomės ne tik mes, bet ir mūsų augintiniai. Neretai katės būna individualistės ir labai išrankios maistui. Nuolat valgomas tas pats maistas stipriai įgrįsta, todėl puikiai suprantame savo mažąjį draugą, kai šis gailestingu žvilgsniu seka kiekvieną mūsų kąsnį, tarsi melsdamas, kad šis atitektų jam. Ir gana dažnai, neatlaikę įtampos, pasidalijame savo maistu su kate. Juk negaila, tiesa? 

Pasirodo, visiškai be reikalo. Neatsakingai numestas kąsnelis gali susargdinti jūsų katę. Jai susirgus tektų kreiptis į veterinarą ir apmokėti nemenką gydymo sąskaitą. Taigi pateikiame sąrašą tų maisto produktų, kurių nerekomenduojama valgyti katėms. Šis sąrašas ypač pravers tiems, kurie dar tik planuoja įsigyti kačiuką.

Tunas katei gali sukelti virškinimo sutrikimųTunas. Žinoma, katės jį labai mėgsta. Nedidelės tuno porcijos, duodamos katei saikingai, greičiausiai nepadarys nieko blogo. Tačiau piktnaudžiavimas šiuo produktu gali sukelti virškinimo sutrikimų. Be to, katė gali apsinuodyti gyvsidabriu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
+33
+43 -10
  • Kačių mityba
  • Veterinarijos klinikos
  • Katės

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *