MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

+17
+17 -0
3

Adresas: V. Grybo g. 32A, 10318, Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje
Tel.: +370 (5) 233 3000, +370 (698) 00 000
El. paštas: info@medcentras.lt
Tinklalapis: www.medcentras.lt
Įmonės kodas: 111508848

Darbo laikas:
Pr. 7.00–20.00
A. 7.00–20.00
T. 7.00–20.00
K. 7.00–20.00
P. 7.00–20.00
Š. 8.00–15.00
S. nedirba

Aprašymas

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras – privačios medicinos lyderis Lietuvoje – siūlo plačiausio spektro sveikatos priežiūros paslaugas: profilaktika (sveikatos patikrinimas, sveikatos mokyklos, skiepai), diagnostiniai tyrimai (instrumentiniai, laboratoriniai), terapinis ir chirurginis gydymas: konsultuoja ir gydo per 160 kvalifikuotų gydytojų ir specialistų daugiau kaip 53 medicinos sričių (gydytojų specialistų, šeimos gydytojų konsultacijos, operacijos), reabilitacija (kineziterapija, fizioterapija).

Profilaktika

  •  Sveikatos patikrinimo programos, paslaugų paketai ir sveikatos pažymos. Siūlomos sveikatos patikrinimo programos: minimali, vidutinė, plačioji ir profilaktinė atskirų organų ir organų sistemų patikrinimo, vaikų profilaktinio sveikatos patikrinimo programos. Paslaugų paketai įmonėms ir sportuojantiesiems, skirti siekiantiems būti sveikiems ar besirūpinantiems savo sveikata. Išduodamos sveikatos pažymos: vairuotojams, vykstantiems į užsienį, žmonėms norintiems įsigyti šaunamąjį ginklą, darbuotojams, dirbantiems profesinės rizikos sąlygomis ir kt. Veikia diabeto mokykla. 
     
  • Skiepai. Kūdikiams ir vaikams pagal valstybės patvirtintą kompensuojamų skiepų kalendorių ir rekomenduojami Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistų papildomi (profilaktiniai) skiepai, skiepai nuo užkrečiamųjų ligų, gimdos kaklelio vėžio, gripo, skiepai keliaujantiesiems. 
     
  • Diagnostiniai tyrimai. Moderniausia medicinos aparatūra atliekami šie instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgenografijos, rentgenoskopijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos, klinikinės fiziologijos, ginekologijos, oftalmologijos, LOR ir kt. Atliekama daugiau kaip 500 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų: biocheminiai, imunologiniai, patologiniai, histologiniai, citologiniai, polimerazės grandininės reakcijos (PGR).


Terapinis ir chirurginis gydymas

Konsultuoja ir gydo daugiau kaip 160 kvalifikuotų gydytojų specialistų, praktikuojančių net 53-ose medicinos srityse. Iš šių gydytojų – 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų, pripažintų Lietuvoje bei užsienyje. Teikiama šeimos gydytojo paslauga, kuri aprėpia ne tik konsultacijas, vizitus į namus, bet ir visų kitų centre dirbančių gydytojų specialistų pagalbą, platų spektrą laboratorinių ir instrumentinių tyrimų. Atliekama daugiau kaip 100 įvairių rūšių operacijų, kurios tausoja žmogaus organizmą, laparoskopinės ir endoskopinės operacijos: pilvo ir pilvo sienos, ginekologinės, ortopedinės-traumatologinės, plastinės-estetinės ir plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos, kraujagyslių, proktologinės, urologinės, neurochirurginės, LOR, akių ir kt.

Reabilitacija

Teikiamos fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos: kineziterapija, akupunktūra, gydomasis masažas, inhaliacijos, limfodrenažas, kompresinė, mikrobangų, ultragarso, lazerio, elektros, poliarizuotos šviesos, elektromagnetinio lauko – raudonojo spektro šviesos, parafino terapijos ir kt.

Papildomos paslaugos

Medicinos įrangos nuoma, kavinė, vaistinė, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre teikiamas paslaugas kompensuoja teritorinės ligonių kasos pagal nustatytą tvarką ir bazinius įkainius.

Paslaugų kokybės garantija

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras siekia teikti saugias ir kokybiškas paslaugas savo pacientams. Tai patvirtina nuolat vykdoma kokybės vadybos veikla ir išduoti sertifikatai:

2004–2014 m. Tarptautinės kokybės sertifikatas – ISO 9001.

Šiuo metu vyksta MDGC akreditavimo tarptautiniam standartui JCI (Joint Commission International) procesas.

Laboratorinių tyrimų kokybę ir patikimumą garantuoja kokybės sistema LABQUALITY (Suomija), sertifikuota pagal ISO 9001 standartą nuo 1996 m. ir ISO 15189 akreditacija nuo 2011 m.

Kasmet Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina daugiau nei 60 000 žmonių, net trys iš keturių, bent kartą čia apsilankiusių, apsisprendžia paslaugomis naudotis nuolat.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras  Prisijunkite prie mūsų: https://www.facebook.com/rupinkimes.sveikata

Susiję straipsniai

  • Likau labai patenkintas. Naudojausi akių ligų gydytojo paslaugomis. Ilgai laukti neteko, viskas vyko profesionaliai. Gavau ne tik išsamios informacijos, bet ir nemažai netikėtų patarimų. Rekomenduoju, tikrai verta

  • Puiki klinika, greitai atlieka tyrimus bei greitai pateikia rezultatus. Likau patenkinta.

  • va kas jau kas, bet operatyvumas ir profesionalumas sitos klinikos tai zavi. SUPER!!!!!

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *