„Dental P.R.O.“: vienintelis toks Lietuvoje pažangus 3D rentgeno aparatas

Lapkričio 14, 2014 | Reklama
+13
+15 -2

Specializuotą sostinės klinikos „Dental P.R.O.“ techniką neseniai papildė vienintelis toks Lietuvoje 3D rentgeno aparatas. Pasak specialistų, odontologija Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, žengia į naują 3D technologijų erą. Siekdami klientams siūlyti pažangiausias pasaulio technologijas ir atsižvelgdami į prestižinio Karališkojo Londono koledžo odontologijos instituto ar Karališkosios Londono ligoninės rekomendacijas, klinikos vadovai nuolat atnaujina klinikos techniką. 

„Nors sakoma, kad odontologijos klinikoje svarbu ne įranga, o gydytojų komanda, norint palengvinti tiek specialistų darbą, tiek suteikti daugiau komforto pacientams, naujausios technologijos vis dėlto labai svarbios. Visose odontologijos klinikose naudojama įranga skirstoma į tris kategorijas: odontologo darbo vietą, rentgeno įrangą ir sterilizacinę įrangą. 

Trimačiai rentgeno aparatai skirti palengvinti odontologo darbą. Jie padeda nustatant diagnozę, dantų šaknų, karieso, ortodontijos, implantologijos gydymo planavimui, pagreitina pacientų gydymo laiką. Mūsų klinikoje naudojamas aparatas, pagamintas vos prieš keletą mėnesių, yra pritaikytas mažiesiems pacientams – juo atliekama kompiuterinė tomografija išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę“, – teigia „Dental P.R.O.“ gydytoja odontologė-ortopedė Inga Urbšienė. 

Modernus 3D rentgeno aparatas „CS 8100 3D“3D rentgeno aparatas leidžia tiksliai identifikuoti susirgimus 

Tik šįmet pagamintas 3D rentgeno aparatas „CS 8100 3D“, su kuriuo sėkmingai dirba „Dental P.R.O.“ komanda, kol kas toks vienintelis Lietuvoje (panašių, kiek senesnių modelių šalyje yra apie penkiolika). Šiame rentgene sumontuoti naujausi priedai leidžia: 

 • išgauti didžiausią nuotraukų raišką;
 • atlikti panoramines burnos nuotraukas;
 • modeliuoti 3D dantų maketus (jie leidžia tiksliau, su dar mažesne komplikacijų tikimybe chirurgams atlikti savo darbą);
 • atlikti kompiuterinės tomografijos tyrimus ir kt. 

Pasak specialistės, aparatas ypatingas ir tuo, kad jis vienintelis šalyje pritaikytas mažiesiems pacientams: juo atliekama kompiuterinė tomografija išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę vaikams nei įprasti aparatai. Gydytoja Inga Urbšienė pastebi, kad naudodamiesi šiuo aparatu specialistai geba tiksliau identifikuoti susirgimus, preciziškiau atlikti operacijas, jis vertingas planuojant dantų šaknų, karieso, ortodontijos, implantologijos gydymą ir gerokai sutaupo pacientų laiką. 

Trumpai apie kliniką „Dental P.R.O.“ 

Odontologijos klinika „Dental P.R.O.“Dantų implantologijos ir protezavimo klinika „Dental P.R.O.“ yra įsikūrusi Vilniaus centre, Lvovo gatvėje. Tai moderni ir šiuolaikiška klinika, kur jauki bei šilta aplinka leis pamiršti anksčiau patirtus nemalonius įspūdžius, patirtus odontologo kabinete. Joje dirba daugiau kaip 10 m. darbo patirtį tarptautinėse klinikose įgijusi odontologų komanda, o specialioje laboratorijoje dirba aštuoni patyrę technikai. 

Klinikoje įrengta japonų gamybos įranga taip pat naudojama Karališkajame Londono koledžo odontologijos institute ir tokiose prestižinėse Europos odontologijos klinikose kaip Karališkoji Londono ligoninė, Karališkoji Liverpulio odontologijos ligoninė, Pietų universiteto ligoninė. 

Taip pat skaitykite:
10 patarimų, kaip prižiūrėti dantis namų sąlygomis »
Kokie požymiai išduoda parodontozę? »
„Sveikatos įstaigos“. Klinikos, atliekančios rentgeną »

+13
+15 -2
 • Odontologinė įranga
 • Protezai
 • Implantologija
 • Dental P.R.O.
 • Odontologija
 • Odontologai
 • Rentgenas
 • Odontologijos klinikos

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *