Gyvenimas be regos korekcijos priemonių – ar tai įmanoma?

Lapkričio 04, 2014 | Reklama
+12
+14 -2
1

Ar kada susimąstėte, koks būtų gyvenimas be žvilgsnį ribojančių akinių? Jei galėtumėte savęs nevaržyti sportuodami, maudydamiesi, kaitindamiesi pirtyje, keliaudami ar dirbdami įvairius darbus. Tai, kas mūsų seneliams atrodė neįgyvendinama svajonė, šiandien – džiuginanti realybė. Visa akių chirurgijos raidos istorija – tai bandymai rasti saugų ir patikimą metodą, kuris išgelbėtų nuo akinių ar lęšių nešiojimo. Galiausiai buvo išrastas eksimerinis lazeris, sukėlęs perversmą medicinos srityje. 

Pirmoji procedūra – trumparegystės korekcija eksimeriniu lazeriu – buvo atlikta 1988 m. Ją atliko amerikiečių profesorė Marguerite’a McDonald. Nuo to laiko šis metodas tapo populiariausiu visame pasaulyje. Eksimeriniu lazeriu galima gydyti įvairius regos sutrikimus: 

 • „Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos duomenis, kas trečias planetos gyventojas priverstas nešioti akinius ar kontaktinius lęšius.“ trumparegystę,
 • toliaregystę,
 • astigmatizmą. 

Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos duomenis, kas trečias planetos gyventojas priverstas nešioti akinius ar kontaktinius lęšius. Tai priklauso nuo daugelio faktorių – vis dažnesnio ir ilgesnio darbo kompiuteriu. Taip pat žmonės daugiau skaito, rašo, dažniau žiūri televizorių, nuolat naudojasi išmaniosiomis technologijomis. Dažnai akių ligos būna nulemtos ir genetinių faktorių, t. y. paciento tėvai ar seneliai taip pat turėjo regos problemų. 

Jaunėja ir regos sutrikimais besiskundžiančiųjų amžius. Iki 18 m. regos korekcija galima tik akiniais ar kontaktiniais lęšiais, o vyresniems (beveik iki 45–50 m.) žmonėms jau galima pasiūlyti ir kitų gydymo metodų. Nuolatinė priklausomybė nuo regėjimo korekcijos priemonių sukelia nepatogumų, kurių šiuolaikinė medicina gali padėti atsikratyti. 

Akių korekcija lazeriu atliekama ir Lietuvoje 

Akių korekcija lazeriu atliekama ir LietuvojeAkis yra sveika, kai lygiagretūs šviesos spinduliai, perėję pro akies optinę sistemą, kurią sudaro ragena, kamerų skystis, lęšiukas ir stiklakūnis, susikerta akies tinklainėje. Tokia akimi matome ryškiai. Būtent tokio regėjimo siekiama, atliekant akių korekciją lazeriu. Tokio pobūdžio korekcijos jau ne vienerius metus atliekamos ir Lietuvoje, naudojant naujausios kartos lazerius. Akių korekcijas atlieka profesionalūs gydytojai oftalmologai, ne kartą stažavęsi pasaulinio lygio klinikose, mokydamiesi akių korekcijos lazeriu metodo subtilybių. 

Po akių korekcijos lazeriu akiniai ar kontaktiniai lęšiai tampa nebereikalingi. Pacientas iš klinikos išeina gerai matydamas, o puikiai matyti ima praėjus mėnesiui. Regos korekcijos priemonių gali prireikti tik sulaukus garbaus amžiaus skaitant smulkius tekstus. 

„Regos korekcijos klinika“ – viena iš profesionaliausiai akių korekciją lazeriu atliekančių įstaigų. Klinikos kolektyvas visuomet išklausys ir nuoširdžiai patars regos korekcijos klausimais. Svarbiausia, kad gyvenimas pacientui taptų ryškesnis, kad naudojamos korekcinės priemonės nebekeltų nepatogumų, kad būtų be baimių pasiryžta pokyčiams, pakeisiantiems ne tik savijautą, bet ir įvaizdį. 

„Regos korekcijos klinikos“ klientų atsiliepimai  

Rūta (25 m. vadybininkė). „Nežinau, kodėl taip ilgai laukiau ir dvejojau atlikti šią procedūrą. Mano gyvenimas sužibo kitomis spalvomis. Atrodo, kad net žolė tapo žalesnė, o dangus – mėlynesnis…“ 

Arūnas (37 m. tolimųjų reisų vairuotojas). „Esu nustebintas rezultatu. Puikiai matau.“ 

Genovaitė (52 m. įmonės vadovė). „Visi pastebėjo, kad tapau ženkliai jaunesnė, linksmesnė, aktyvesnė. Puikiai matau, todėl ir nuotaika visada gera.“ 

Živilė (28 m. dizainerė). „Maniau, kad akiniai, tai mano įvaizdžio dalis, bet išties klydau. Jaučiuosi nuostabiai, kai galiu puikiai matyti be iki šiol nešiotų akinių, kurie, deja, neretai sukeldavo nepatogumų.“

„Regos korekcijos klinikoje“ laukiami visi, norintys pasaulį matyti be rėmų – tokį, koks jis yra. Jei apsisprendėte atsikratyti akinių ar kontaktinių lęšių ar dar dvejojate ir norite pasikonsultuoti su profesionalia, savo darbą išmanančia komanda, kviečiame apsilankyti „Regos korekcijos klinikoje“

Būkite sveiki ir nepamirškite rūpintis regėjimu. 

+12
+14 -2
1
 • Regėjimas
 • Oftalmologija (akių klinikos)
 • Astigmatizmas
 • Akių korekcija lazeriu
 • Akių ligos
 • Toliaregystė
 • Trumparegystė

Susiję straipsniai

 • Kaip ir visi chirurginiai įsikišimai turi savų pliusų ir minusų, taip ir čia. Kol kas išryškinami tik privalumai, bet trūkumų neparašo. Buvau susižavėjusi šia mintimi, domėjausi daugiau nei tik reklama, kalbėjau su pačiais oftalmologais, tai nei vienas iš jų nesidaro akių korekcijos nors patys nešioja akinius (jau tai kelia įtarimų kodėl). Ir nuoširdžiai pašnekėjus rekomenduoja per daug nesižavėti, tokiomis operacijomis.

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *