Jei vargina šlapimo pūslės uždegimas

Lapkričio 13, 2013
+31
+65 -34
1
Kaip išvengti šlapimo pūslės uždegimo?

„… manoma, kad negalima ilgai delsti atsiradus norui šlapintis, o šlapinantis pilnai ištuštinti šlapimo pūslę.“

Daugiau patarimų, kaip išvengti cistito, rasite čia:
Moterų liga – cistitas. Kaip atpažinti ir gydyti? »

Kada kreiptis į gydytojus?

Vis dėlto aukščiau išvardytos priemonės ne visada padės apsisaugoti ar išgydyti šlapimo pūslės uždegimą. Jeigu juntate, kad cistitas nebuvo visiškai išgydytas ar liga nepraėjo per pirmas tris dienas, būtinai kreipkitės į gydytojus.

Medikai atliks šlapimo tyrimą, nustatys, kokios bakterijos sukėlė uždegimą ir paskirs antibiotikų, padėsiančių išgydyti šlapimo pūslės uždegimą. Komplikacijos paprastai išsivysto tada, kai liga nėra visiškai išgydoma ar kai šiek tiek bakterijų lieka šlapimo takuose. Tuomet jos ima daugintis ir vėl pradeda atakuoti organizmą. Todėl, jeigu patys iki galo neišsigydėte cistito, reikalinga medikų pagalba ir medikamentinis gydymas.

Kaip minėta, kai šlapimo pūslės uždegimas yra negydomas ar nepakankamai gydomas, būdingos įvairios komplikacijos. Uždegimas gali nuolat kartotis ar komplikuotis inkstų uždegimu ir jo sukeltomis kitomis inkstų ligomis. Galimos ir nėštumo komplikacijos, todėl labai svarbu laiku kreiptis į gydytoją.

1 2
+31
+65 -34
1
  • Šlapimo pūslės uždegimas
  • Cistitas
  • Šlapimo pūslė
  • Šeimos gydytojai

Susiję straipsniai

  • 8 val. (be jokių juokų) šiandien su 14m. vaiku prabuvome pas daktarus. Prasidėjo 6 iš 7 simptomų kas čia rašoma. Miestelio poliklinikoje ėmė kraujo ir šlapimo tyrimus. Vėliau šeimos daktarė davė siuntimą į Kauno vaikų skyrių. Ten kol gavome prieigą prie daktarės.. Vėliau vėl ėmė šlapimą. Darė procedūra (su dideliu nenoru) ekoskopu. Vėliau laukėm vėl atsakymų. Tada reikėjo eit dar pas vieną daktarą (jis labiausiai nepatiko), kurio elgesys labai “nedaktariškas“. Jis pasakė: čia gali būt uždegimas, akmenys, vėžys.. Na nežinau, nes nesu šios srities specialistas. Eikite pas pediatrą. Laukėm kol pas jį pakvies… Atėjo moteris sako: tai išrašom vaistų ir važiuokit namo gydytis. Nei pas pediatrą nereikėjo eit.. Likom taip ir nieko nesupratę. 22h. išėjome iš vaikų skyriaus..

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *