Odontologijos technikos gigantą „Carestream Dental“ nustebino Lietuvos odontologų kvalifikacija

Balandžio 23, 2015 | Reklama
+15
+16 -1

Vieni didžiausių pasaulyje odontologijos technikos gamintojų „Carestream Dental“ neseniai aplankė Lietuvos odontologus ir pristatė naujausias šios srities galimybes. Apžiūrėję moderniausias šalies odontologijos įstaigas, jie nusprendė įkurti specializuotą mokymų centrą Vilniuje įsikūrusioje klinikoje „Dental P. R. O.“. 

„Galime pasigirti, kad moderniausius kompiuterinius tomografus ir protezavimo sistemas naudoja apie 10‒15 % gydytojų...“ UAB „Vilimekso servisas“, oficialus „Carestream Dental“ atstovas Lietuvoje, džiaugėsi galėdamas gamintojams pristatyti itin aukšto lygio kvalifikuotus Lietuvos odontologus, gebančius naudotis naujausiomis pasaulinio lygio odontologijos technologijomis. 

„Džiugu, kad mūsų odontologai yra žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Šalyje yra du universitetai, kurie ruošia specialistus nė kiek nenusileidžiančius savo gebėjimais specialistams, baigusiems Karališkąją Londono ligoninę ar kitus prestižinius universitetus. Be to, Lietuvoje medikai yra inovatyvūs ir greitai adaptuojasi prie naujausių sprendimų. Galime pasigirti, kad moderniausius kompiuterinius tomografus ir protezavimo sistemas naudoja apie 10‒15 % gydytojų, о užsienyje šis procentas tik kiek didesnis – 20‒25 %“, ‒ teigia Žydrūnas Gavėnis,
UAB „Vilimekso servisas“ direktorius. 

Vilniaus dantų implantologijos ir protezavimo klinikos „Dental P.R.O.“ specialistai buvo vieni iš nedaugelio, galėję artimiau susipažinti su „Carestream Dental“ delegacija ir išklausyti išsamius mokymus apie naujų technologijų naudojimo galimybes. 

Pasak „Carestream Dental“ pardavimų direktoriaus Pino Milone’ės, bendrovės tikslas ‒ skleisti informaciją ir plėsti išmanių gydytojų ratą. Todėl ateityje šioje klinikoje ketinama įrengti specialų mokymų centrą, kuriame specialistai būtų supažindinami su technologijų galimybėmis ir jų praktiniu naudojimu. 

Naujos protezavimo sistemos ‒ nauja šypsena per valandą

Dantų implantologijos ir protezavimo klinikos „Dental P.R.O.“ direktorė odontologė- ortopedė Inga Urbšienė prabrėžia, kad pernai papildęs technikos gretas naujasis 3D rentgeno aparatas „CS 8100 3D“ ženkliai pagerino klinikos darbą. Dėl naujųjų technologijų atliekant dantų protezavimo darbus galima praleisti ilgą procedūrą, kurios metu pacientui dedamas specialus spaudas. Jį reikėdavo kurį laiką laikyti, tada užpildyti gipsu ir tik tuomet siųsti dantų technikui, kad jis pagamintų reikiamas dalis. 

„Dental P.R.O.“: vienintelis toks Lietuvoje pažangus 3D rentgeno aparatas

„… aparatas ypatingas ir tuo, kad jis vienintelis šalyje pritaikytas mažiesiems pacientams: juo atliekama kompiuterinė tomografija išskiria žymiai mažesnę spinduliuotę vaikams nei įprasti aparatai.“ 

Daugiau apie technologijos naujovę skaitykite čia:
„Dental P.R.O.“: vienintelis toks Lietuvoje pažangus 3D rentgeno aparatas »

Odontologė-ortopedė Inga UrbšienėDabar su kompiuteriniu tomografu pacientui padaroma burnos nuotrauka, kuri vėliau apdorojama specialios programos ir siunčiama prietaisui, galinčiam išdrožti reikiamus protezus ar dantų dalis, laminates ar kitką. 

Pasak I. Urbšienės, naudojantis šiomis technologijomis labai svarbus ir protezuotojo bei dantų techniko vaidmuo. Pirmasis privalo gerai išmanyti techniką bei chemines medžiagas, pavyzdžiui, žinoti, kada tinkamesnė metalo keramika, o kada cirkonis. Nuo to priklauso būsimo protezo ar danties plombos kokybė. Dantų technikas savo ruožtu užbaigia prietaiso darbus, ištobulina būsimą protezą, kad jis atrodytų nepriekaištingai ir puoštų jūsų šypseną. 

„Dental P.R.O.“ direktorės teigimu, nauja protezavimo sistema leidžia protezavimo darbą sutrumpinti iki valandos, sumažina galimų klaidų tikimybę, kelia protezavimo darbų kokybę. 

Dantų implantologijos ir protezavimo klinikoje „Dental P.R.O.“ dirba daugiau kaip 10 metų darbo patirtį tarptautinėse klinikose įgijusi odontologų komanda, o 8 patyrę technikai dirba specialioje laboratorijoje. Klinikoje įrengta japonų gamybos įranga, naudojama Europos odontologijos lopšyje ‒ Karališkajame Londono koledžo odontologijos institute.

+15
+16 -1
  • Implantologija
  • Dental P.R.O.
  • Odontologija
  • Rentgenas
  • Odontologijos klinikos
  • Protezai

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *