3 nuotaikingi ir paprasti kalėdiniai žaidimai

Gruodžio 15, 2021 | Rūtelė Foktienė
0
+0 -0

Kalėdiniai žaidimai – puikus būdas šventes sutikti linksmiau, nuotaikingiau ir su neišdildomomis emocijomis. Pakvieskite šeimą ir draugus sužaisti keletą puikių žaidimų, kuriems nereikia jokių priemonių arba jų reikia labai nedaug. Gal norėtumėte, kad šios šventės būtų kitokios ir nepraleistumėte jų vien sėdėdami prie stalo? Pristatome Jums 3 nuotaikingus žaidimus, kurie patiks daugumai. Nepamirškite ir aktyviau pajudėti, išeiti į lauką, išmėginti aktyvius užsiėmimus atviroje erdvėje.

Išpakuok saldainius

Tai ypatingai linksmas ir šventinis žaidimas. Dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Kiekvienai komandai duodama po porą kumštinių pirštinių. Iš komandos paeiliui siunčiama po „atstovą“, kuris, mūvėdamas kumštines pirštines, turi iš didelio dubens išimti saldainį, jį išpakuoti ir suvalgyti. Laimi ta komanda, kuri šią užduotį atlieka greičiau ir po saldainį būna suvalgę visi jos dalyviai. Tai labai azartiškas ir emocingas žaidimas.

Sukurk istoriją arba eilėraštį

Šiame žaidime taip pat gali dalyvauti bet koks skaičius dalyvių (kuo daugiau, tuo smagiau) ir nereikia jokių papildomų priemonių – užteks tik lapo ir rašiklio, kuriuos reikės siųsti paeiliui. Ant lapo užrašomos dvi pirmosios istorijos arba eilėraščio eilutės. Tuomet pirmoji eilutė paslepiama (lapas užlenkiamas) ir būsima istorija arba eilėraštis siunčiamas kitam dalyviui, kuris taip pat užrašo dvi naujas eilutes. Vėl paslepiamos dvi eilutės, kad liktų tik viena matoma eilutė. Galiausiai lapas išlankstomas ir perskaitoma visa istorija arba eilėraštis (beje, jam prieš tai reikėtų sugalvoti temą, pavyzdžiui „Kalėdos“ ar „Naujieji metai“). Tai labai linksmas ir kūrybingumą lavinantis žaidimas.

Top View of a Family Praying Before Christmas Dinner

Patikrink, ar nesugedęs telefonas

„Sugedęs telefonas“ – vienas seniausių ir populiariausių žaidimų, kuris žinomas bene visam pasaulyje. Siūlome per šias šventes jį sužaisti ir Jums, tereikia pasirinkti kalėdinę tematiką. Žaidimas puikus tuo, kad gali dalyvauti bet koks skaičius dalyvių (kuo daugiau – tuo smagiau), taip pat nereikia jokių papildomų priemonių. Pirmas sėdintysis turi sugalvoti kuo sudėtingesnį žodį arba sakinį, susijusį su šventėmis. Tuomet ši frazė tyliai į ausį pasakoma kitam dalyviui, o šis išgirstą frazę perduoda dar kitam dalyviui. Paskutinysis sėdintis pasako garsiai tai, ką išgirdo. Įdomiausia tai, kad frazė sutampa gana retai ir išgirstamas visai kitoks tekstas. „Sugedęs telefonas“ – tai paprastas, smagus ir nuotaiką labai greitai pakeliantis žaidimas!

Persivalgymas nepateisinamas nei paprastą dieną, nei per šventes. Kaip valgyti ir ką žinoti, kad ir vėl nepersivalgytumėte per šventes ir jaustumėtės gerai?

Plačiau:

12 patarimų, kaip nepersivalgyti per šventes

0
+0 -0
  • Šventės
  • žaidimai
  • veikla
  • žaidimų idėjos
  • švenčių idėjos
  • kalėdiniai žaidimai
  • šventės kitaip

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *