Masažai: kaip atsigauti po švenčių maratono?

Gruodžio 19, 2022
0
+0 -0

Dauguma žmonių teigia, kad masažas yra vienas maloniausių dalykų gyvenime. Na, o mes norime pridėti, kad tai – ne tik malonu, bet ir labai naudinga. Masažai reikalingi po įvairių traumų, skausmų ar celiulito mažinimui, kraujotakos gerinimui ir t. t. Tačiau jie gali padėti atsigauti ir po švenčių maratono.

Veido procedūros

Po švenčių neretai jaučiame, kad veidas kiek patinęs – prikaupęs skysčių, pavargęs po mažai miegotų naktų. Galimas ir priešingas efektas tinimui – raukšlelių susiformavimas, ovalai po akimis. Šiuo atveju gali padėti kobido masažas (Vilnius), kuris stimuliuoja veidą ir yra atliekamas ritmingais, stipriais judesiais.

Šis masažas užtikrina gilų raumenų audinių atpalaidavimą. Taigi, po šio masažo dingsta raumenų įtampa, veidas tarsi atpalaiduojamas, pagerėja kraujotaka, atjaunėja.

Kūno linijų tobulinimas

Didelė dalis žmonių, po naujų metų pasižada keisti gyvenimo įpročius: mesti rūkyti, sveikiau maitintis, daugiau laiko leisti su šeima, arba priešingai, su draugais… Tačiau visų populiariausias pažadas – pradėti sportuoti. Vis dėlto, po švenčių pakitusias kūno linijas galima švelniai pakoreguoti ir masažų dėka. Vienas jų, LPG masažas. Endermologinis masažas LPG aparatu naudojamas riebalų mažinimui, celiulito mažinimui, odai stangrinti bei formuoti kūno formas.

Kūno linijų formavimo masažas gali būti naudingas staiga netekus svorio ar priaugus jo, po nėštumo ar tiesiog natūraliai netenkant odos elastingumo dėl senėjimo proceso.

Atsipalaidavimas

Atpalaiduojantis viso kūno masažas yra būtent tai, kas išgelbės kiekvieną pavargusį kūną. Jis sumažina stresą ir atpalaiduoja visą kūną, organizmą. Taip pat ramina ir teigiamai veikia vidinę organizmo būseną. Masažas jums suteiks naujų jėgų ir energijos naujiems metams.

Prie atpalaiduojančių procedūrų būtų galima priskirti ir aromaterapiją, muzikos ir kvapų terapiją. Aromaterapija yra holistinis gydymas, kurio metu natūralūs augalų ekstraktai naudojami sveikatai ir gerovei skatinti. Kartais tai vadinama eterinių aliejų terapija. Aromaterapijoje naudojami aromatiniai eteriniai aliejai, siekiant pagerinti kūno, proto ir dvasios sveikatą. Tai pagerina fizinę ir emocinę sveikatą.

Na, o muzikos ir kvapų terapijos metu, šalia eterinių aliejų prisideda ir atpalaiduojanti muzika, kuri maloniai nuteikia, leidžia pasimėgauti akimirka.

Pėdų masažas

Jei šventes pasitikote „ant kojų“ virtuvėje ar bėgiojant, ieškant dovanų, pėdų masažas – tai, ko jums reikia. Rytų medicinoje pėdos laikomos viena svarbiausių kūno dalių – būtent jose slypi daugiau nei 600 akupunktūros taškų, turinčių teigiamą poveikį organizmo veiklai. Taigi, pėdų masažas atpalaiduos, nuims kojose susikaupusią įtampą, skausmą, organizmui sugrąžins energijos pusiausvyrą.

0
+0 -0

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *