Kaip elgtis po dantų balinimo procedūros?

Gruodžio 28, 2022
0
+0 -0

Dantų balinimo procedūra yra vienas iš būdų džiaugtis nepriekaištinga ir spindinčia šypsena. Po šios procedūros dantys tampa šviesesni ir baltesni. Šviesius, baltus ir sveikus dantis galima palaikyti ir tinkama burnos ertmės priežiūra namuose – reguliariai valant dantų pasta, naudojant dantų siūlą ir skalavimo skystį. 

Kadangi dantų balinimo procedūra yra viena iš dažniausiai sutinkamų estinių dantų priežiūros procedūrų, reikia žinoti kaip tinkamai prižiūrėti dantis po šios procedūros. Tačiau prieš atliekant procedūrą, mūsų, „Orto Vita“, gydytojai rekomenduoja atlikti profesionalią burnos higieną, kurios metu yra pašalinamos nuo dantų susikaupusios apnašos ir akmenys, todėl balinami dantys išbąla tolygiai. 

Siekiant, kad dantys po balinimo procedūros išliktų baltesni ilgiau ir maksimaliai išbaltų, svarbu atsiminti šias priežiūros taisykles:

  • Reguliari burnos higienos priežiūra namuose. Patartina dantis valyti šepetėliu su minkštais šereliais du kartus dienoje. Taip pat nepamirškite naudoti tarpdančių siūlo, dantų skalavimo skysčio bei valykite liežuvį.
  • Odontologai rekomenduoja po balinimo procedūros vengti rūkyti, gerti bent dvi savaites. Taip pat venkite ir dažančių produktų, tokių kaip kava, arbata, kakava, raudonas vynas, gazuoti gėrimai, energiniai gėrimai, burokėlių, morkų, uogų bei kitų produktų, kuriuose yra cheminiai arba natūralūs dažikliai.
  • Po procedūros yra rekomenduojama naudoti remineralizuojančias dantų pastas, kurios atstato dantų drėgmę, blizgesį ir įtvirtina baltą spalvą. 
  • Jei jaučiate per didelį dantų jautrumą, reikėtų naudoti dantų jautrumą mažinančią dantų pastą. Jei jautrumas suintensyvėjo galite naudoti dantų jautrumą mažinantį gelį.
  • Profilaktiniai apsilankymai pas odontologą yra svarbūs, todėl reikėtų kas 6 mėnesius arba, kaip rekomenduoja odontologas, atlikti profesionalią burnos higieną. 

Profesionaliai atlikta dantų balinimo procedūra užtikrina, kad galėsite džiaugtis gražia ir spindinčia šypsena. Mūsų klinikoje Orto Vita dirbą didelę patirtį sukaupę specialistai, kurie užtikrina kiekvienos atliekamos procedūros kokybę.

Klinikoje, be dantų balinimo procedūros, yra atliekamos ir kitos procedūros. Jei Jums reikia profesionalių odontologijos paslaugų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas, klausimus į kilusius klausimus rasite apsilankę mūsų svetainėje

0
+0 -0

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *