Tavo dukrai 12-18m.? Neleisk jai marinuoti vasaros!

Birželio 28, 2016 | E.Burinskaitė
+14
+14 -0

Vaikų ir paauglių užimtumas išties didelis: patys įvairiausi būreliai, užsiėmimai, užklasinės veiklos: tiek sporto, tiek meno, muzikos ir kitose srityse. Tačiau, dažnai būreliai yra uždaromi atėjus vasarai. Taigi, ką veikti jaunimui ištisus tris mėnesius? Žinoma, ilgai miegoti, leisti laiką prie televizoriaus ar kompiuterio kurį laiką bus labai smagu. Patinginiauti ir pailsėti po devynių mokymosi mėnesių išties nusipelnė visi. Tačiau, ką naudingo nuveikti likusį laiką?

"Dėl didelio tėvų užimtumo, informacijos trūkumo, išore nepatenkintos paauglės gali griebtis drastiškų priemonių pokyčiams..."

Vis dar “ant bangos” ypač didžiuosiuose Lietuvos miestuose grupinės treniruotės lauke. Tačiau tikslinė grupė, dažnu atveju, pasirinkta vyresni nei 18 metų asmenys. Be abejo, turbūt kiekvienam yra tekę matyti ir mažųjų vaikučių sportą, mamų su kūdikiais ir vežimėliais. Tačiau kaip su paauglių užimtumu? Juk šis amžiaus tarpsnis yra labai svarbus. Tai laikas, kuomet ieškoma autoritetų, pomėgių, asmenybės atramos. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas paaugliams, nes jie jautrūs, lengvai pasiduoda įvairioms pagundoms. Tėvų užimtumas kartais pakiša koją būtent paauglių priežiūrai.

Paauglėms mergaitėms šis laikas vienas iš svarbiausių: formuojasi kūno linijos, neretai atsiranda papildomi nereikalingi kilogramai, o juk šiame amžiuje ypač norisi būti gražiai, nes tai suteikia pasitikėjimo. Dėl didelio tėvų užimtumo, informacijos trūkumo, išore nepatenkintos paauglės gali griebtis drastiškų priemonių pokyčiams ar saviveiklai, kuri nevisuomet teisingas pasrinkimas. Taigi, labai svarbu, kad jos turėtų ne tik tinkamų sektinų pavyzdžių, bet ir veiklą. Svarbu sudėlioti argumentus, kodėl reikia sportuoti, kaip tai daryti teisingai, kas yra sveika mityba ir kaip jos laikytis. Taigi, pasirūpinkite savo vaikais, kad laisvą laiką praleistų tikslingai.

Daugybę grožio problemų galite išspręsti tiesiog rinkdamiesi tinkamą maistą. Būtent – teisinga mityba ne tik padailina liemenį ir pagerina imuninės sistemos veiklą, bet ir puoselėja išvaizdą: lygina raukšles, suteikia spindesio plaukams, sustiprina nagus. „Mityba turi tiesioginės įtakos išvaizdai – kaip atrodote kasdien ir kaip Jus veikia senėjimo procesas“, – teigia medicinos mokslų daktaras Joshua Zeichneris. Anot gydytojo, būtų išmintinga susidaryti mitybos planą, kuriame pakaktų sveikai odai ir plaukams reikalingų elementų – maistinių medžiagų, mineralų, riebalų rūgščių ir antioksidantų, saugančių organizmą nuo žalingo aplinkos poveikio. Taigi pasiruoškite komplimentų lavinai ir pirkinių krepšelį papildykite jaunystę puoselėjančiais produktais.

Plačiau:

10 maisto produktų jaunystei išsaugoti

Koks sprendimas?

Nemokamos viešos treniruotės (jėgos, kardio pratimai). Garantuojami: energijos dozė, gera nuotaika, naujos pažintys, trenerės motyvacija.

Kas gali dalyvauti?

12-18 metų merginos.

Kur?

Kaune, Dainų slėnyje.

Kada?

Nuo birželio 20d. kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį.

Skatiname visas norinčias prisijungti prie vasariškai aktyvaus projekto. Jei kyla klausimų, ieškokite trenerės Erikos Burinskaitės naudodamiesi socialiniu tinklu “Facebook”.  Drąsiai kreipkitės ir Jums bus suteikta išsami informacija apie sporto užsiėmimus.

+14
+14 -0
  • Sveika mityba
  • Mitybos sutrikimai
  • Sporto nauda
  • Sporto klubai
  • Treniruotės

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *