Diclovit

0
+0 -0

Gamintojas: G.L. Pharma GmbH
Veiklioji medžiaga: Diklofenakas, Tiaminas, Piridoksinas, Cianokobalaminas
Grupė: Receptiniai, Raumenų ir skeleto sistemai

Kieta, želatininė, 1 dydžio kapsulė, kurioje yra rausvų miltelių ir baltų granulių mišinys. Kapsulės korpusas yra dramblio kaulo spalvos, dangtelis – geltonas.

Gamintojo pakuotėje yra 30 arba 50 kapsulių.

Diclovit kapsulės yra diklofenako natrio druskos ir vitaminų B1, B6, B12 derinys. Diclovit kapsulės pasižymi skausmą malšinančiu, uždegimą ir temperatūrą mažinančiu poveikiu. B grupės vitaminai yra būtinos medžiagos, kurios dalyvauja nervų sistemos medžiagų apykaitoje, taip pat pagerina diklofenako natrio druskos skausmą malšinančias savybes.

Diclovit kapsulės vartojamos:

  • trumpalaikiam vidutinio stiprumo stuburo juosmeninės dalies skausmo malšinimui; 
  • trumpalaikiam nervo uždegimo sukeltam vidutinio stiprumo skausmo malšinimui.

Diclovit. Vartojimas

Diclovit kapsules visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Atsižvelgiant į ligos sunkumą, patariama gerti nuo vienos iki trijų kapsulių per parą. Ligos pradžioje skiriama po tris kapsules per parą. Palaikomoji dozė – po vieną kapsulę 1 ar 2 kartus per parą. Negalima viršyti didžiausios paros dozės – trijų kapsulių per parą.

Vyresniems nei 14 metų vaikams (sveriantiems ne mažiau nei 50 kg) didžiausia diklofenako paros dozė yra 1-2 mg/kg kūno svorio.

Jaunesniems nei 14 metų vaikams Diclovit kapsulių vartoti negalima.

Senyviems pacientams dozės turi būti parenkamos labai atsargiai, nors vaisto pasiskirstymas organizme ir išsiskyrimas iš jo nuo amžiaus nepriklauso.

Jei vaisto perdozuojama, aprašyti šalutinio poveikio požymiai gali sustiprėti (pvz., virškinimo trakto, gali padidėti sujaudinimas). Pasakykite apie tai gydytojui. Gydymo trukmę nustato gydytojas.

Jeigu manote, kad Diclovit veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Kaip vartoti Diclovit kapsules?

Kapsules reikėtų nuryti nekramtytas, gausiai užsigeriant skysčiu, valgymo metu.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *