LIVOSIL

0
+0 -0

Gamintojas: UAB Aconitum
Veiklioji medžiaga: Silimarinas
Stiprumas: 140mg

LIVOSIL veiklioji medžiaga yra iš tikrojo margainio (Silybum marianum) sėklų išskiriama augalinės kilmės veiklioji medžiaga silimarinas. Silimarinas pasižymi apsauginiu poveikiu kepenims. Tyrimų duomenimis, silimarinas sukelia stiprų antioksidacinį bei gliutationo koncentraciją ląstelės viduje reguliuojantį poveikį ir suriša laisvuosius radikalus, stabdo kepenims žalingų medžiagų patekimą į kepenų ląsteles, skatina kepenų atsinaujinimą ir slopina kolageno skaidulų kaupimąsi kepenyse. Tokių sutrikimų atsiranda kepenų cirozės metu.

LIVOSIL kietosios kapsulės, kaip papildoma priemonė, vartojamos suaugusiųjų toksiniam kepenų pažeidimui gydyti. Taip pat preparatas gali būti vartojamas kartu su kitais vaistais lėtiniam hepatitui ir kepenų cirozei gydyti.

Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

LIVOSIL. Vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta LIVOSIL dozė suaugusiesiems yra 280 - 420 mg per parą. Galima gerti po vieną 140 mg kietąją kapsulę du kartus per parą arba po vieną 140 mg kietąją kapsulę tris kartus per parą. 

Vaistinį preparatą rekomenduojama vartoti ilgiau nei 3 mėnesius.

Senyviems pacientams, kurie serga inkstų funkcijos sutrikimu, dozės keisti nereikia. 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

LIVOSIL nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams.

Ką daryti pavartojus per didelę LIVOSIL dozę

Jeigu išgėrėte per didelę vaisto dozę, kreipkitės į gydytoją arba artimiausios ligoninės priėmimo skyrių.

Pamiršus pavartoti LIVOSIL

Jeigu pamiršote išgerti vaisto dozę, padarykite tai, kai tik prisimisite. Jeigu jau arti kitos dozės vartojimo laikas, pamirštą dozę praleiskite, o toliau vaistą vartokite įprasta tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *