MINIRIN (60µg)

0
+0 -0

Gamintojas: Ferring Pharmaceuticals
Veiklioji medžiaga: Desmopresinas
Stiprumas: 60µg
Grupė: Receptiniai, Kompensuojamieji, Hormoniniai preparatai

MINIRIN sudedamoji dalis dėl kurios tabletės veikia (veiklioji medžiaga) yra vadinama desmopresinu. Desmopresinas yra antidiurezinis preparatas, mažinantis inkstuose gaminamo šlapimo kiekį.

MINIRIN gydomos šios ligos:

  • Centrinės kilmės necukrinis diabetas
  • Pirminė naktinė enurezė (pirminis naktinio šlapimo nelaikymas) 5 metų ir vyresnių pacientų, kurių gebėjimas koncentruoti šlapimą yra normalus.
  • Simtominė suaugusiųjų nikturija (dažnas naktinis šlapinimasis), susijusi su naktine poliurija (gausiu šlapinimusi), kai nakties šlapimo gamyba yra didesnė nei šlapimo pūslės tal

MINIRIN (60µg). Vartojimas

Dozavimas

Centrinis necukrinis diabetas

Sergantiesiems necukriniu diabetu dozė parenkama individualiai, tačiau suminė paros dozė po liežuviu įvairuoja nuo 120 mikrogramų iki 720 mikrogramų. 

Pradinė dozė vaikams yra 60 mikrogramų, vartojama 3 kartus per dieną po liežuviu. Dozė tikslinama, atsižvelgiant į paciento reakciją į gydymą.

Pradinė dozė suaugusiesiems yra 60 mikrogramų, vartojama 3 kartus per dieną po liežuviu. Dozė tikslinama, atsižvelgiant į paciento reakciją į gydymą.

Daugeliui pacientų palaikomoji dozė yra nuo 60 mikrogramų iki 120 mikrogramų, vartojama 3 kartus per parą po liežuviu. 

Pirminė naktinė enurezė

5 metų ir vyresniems vaikams 

Rekomenduojama vaisto dozė yra 120 mikrogramų, suvartojama prieš miegą po liežuviu. Dozė tikslinama, atsižvelgiant į paciento reakciją į gydymą.

Būtina riboti suvartojamų skysčių kiekį.

MINIRIN rekomenduojama gydyti iki 3 mėnesių. Ar vaistu būtina gydyti toliau, sprendžiama pagal tyrimus, kurie atliekami nutraukus (nors savaitei) gydymą MINIRIN.

Suaugusiųjų nikturija

Rekomenduojama vaisto dozė yra 60 mikrogramų, suvartojama prieš miegą po liežuviu. Praėjus savaitei, dozę galima padidinti iki 120 mikrogramų. Po to, kas savaitę po truputį didinant dozę, ji gali būti padidinta iki maksimalios – 240 mikrogramų po liežuviu. Būtina riboti suvartojamų skysčių kiekį.

Pavartojus per didelę MINIRIN dozę

Jeigu Jūs išgėrėte didesnę MINIRIN dozę, nutraukite vaisto vartojimą, ribokite skysčių vartojimą ir kreipkitės į savo gydytoją.

Pamiršus pavartoti MINIRIN

Praleidus dozę, vėliau dvigubos dozės vartoti negalima. Dėl perdozavimo gali kauptis skysčiai ir vystytis hiponatremijai.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *