OLIMEL N7

0
+0 -0

Gamintojas: Baxter S.A.
Veiklioji medžiaga: Alyvuogių aliejus, rafinuotas ir sojų aliejus, rafinuotas, Alaninas, Argininas, Asparto rūgštis, Glutamo rūgštis, Glicinas, Histidinas, Izoleucinas, Leucinas, Lizinas, Metioninas, Fenilalaninas, Prolinas, Serinas, Treoninas, Triptofanas, Tirozinas, Valina

OLIMEL N7 yra infuzinė emulsija.

OLIMEL N7 vartojamas suaugusiųjų ir vyresnių kaip 2 metų vaikų maitinimui per lašelinę sistemą į veną, kai normalus maitinimas per burną negalimas.

OLIMEL N7 turi būti vartojamas tik prižiūrint gydytojui.

OLIMEL N7. Vartojimas

Dozavimas

OLIMEL N7 turėtų būti skiriamas tik suaugusiesiems ir vyresniems kaip 2 metų vaikams.

Tai infuzinė emulsija, per plastikinį vamzdelį suleidžiama į stambią krūtinės veną.

Prieš vartojimą OLIMEL N7 turi būti kambario temperatūros.

OLIMEL N7 skirtas tik vienkartiniam vartojimui.

Prieš vartojant OLIMEL N7, maišelis paruošiamas kaip parodyta toliau.

- Prieš atidarydami išorinį maišelį, jei jame yra deguonies indikatorius, patikrinkite jo spalvą. Palyginkite ją su etalonine spalva, išspausdinta prie OK simbolio ir parodyta indikatoriaus etiketės spausdinimo srityje. Nevartokite preparato, jei deguonies indikatoriaus spalva nesutampa su prie OK simbolio išspausdinta etalonine spalva.

Prieš suleidimą patikrinkite maišelio ir pertvarų vientisumą ir paruoštos emulsijos išvaizdą.

Vartokite, tik jeigu tirpalai yra skaidrūs, bespalviai arba gelsvi, juose praktiškai nėra matomų dalelių, o emulsija yra vienalytė ir panaši į pieną.

Dozavimas suaugusiesiems

Gydytojas nurodys srauto greitį, atsižvelgdamas į jūsų poreikius ir klinikinę būklę.

OLIMEL N7 visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Vaistas gali būti skiriamas tiek laiko, kiek reikia, atsižvelgiant į jūsų klinikinę būklę.

1 maišelio infuzija paprastai trunka 12–24 valandas. Paprastai pirmąją valandą srauto greitis didinamas laipsniškai, neviršijant 1,7 ml/ kg kūno svorio/ valandą, o didžiausia dozė yra 35 ml/ kg kūno svorio per parą.

Dozavimas vyresniems kaip dvejų metų vaikams ir paaugliams

Jūsų gydytojas nuspręs, kokios dozės reikia vaikui ir kiek laiko vaistą vartoti. Tai priklauso nuo amžiaus, svorio, ūgio, klinikinės būklės, dienos skysčių, energijos ir azoto poreikių.

OLIMEL N7 visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją.

Vaikams nuo 2 iki 11 metų amžiaus

Paprastai srauto greitis laipsniškai didinamas pirmąją valandą, neviršijant 4,3 ml/kg kūno svorio/ valandą. Dėl fosfatų kiekio didžiausia dienos dozė paprastai yra 67 ml/kg kūno svorio.

Vaikams nuo 12 iki 18 metų amžiaus

Paprastai srauto greitis laipsniškai didinamas pirmąją valandą, neviršijant 2,7 ml/kg kūno svorio/ valandą. Dėl amino rūgščių kiekio didžiausia dienos dozė paprastai yra 45 ml/kg kūno svorio.

Pavartojus per didelę OLIMEL N7 dozę

Jei paskirta dozė yra per didelė arba infuzija atliekama per greitai, amino rūgštys gali padaryti jūsų kraują per rūgštų, ir gali atsirasti hipervolemijos (padidėjusio kraujo tūrio) simptomų. Gali padidėti gliukozės kiekis kraujyje ir šlapime, gali išsivystyti hiperosmosinis sindromas (padidėjęs kraujo klampumas) o dėl lipidų Jūsų kraujyje gali padidėti trigliceridų kiekis. Jei suleidžiamas per didelis OLIMEL N7 kiekis, tai gali sukelti pykinimą, vėmimą, šaltkrėtį ir elektrolitų pusiausvyros sutrikimus. Tokiais atvejais infuziją reikia nedelsiant sustabdyti.

Kai kuriais sunkiais atvejais gydytojas gali paskirti laikiną inkstų dializę, kad padėtų inkstams pašalinti preperato perteklių.

Siekiant išvengti tokių atvejų, gydytojas turi reguliariai stebėti jūsų būklę ir tirti kraujo parametrus.

Jei turite daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją.

Susiję straipsniai

Siųsk savo nuomonę

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *